0

Jūsų prekių krepšelis tuščias

Created with Sketch.
  • Bilibo žalias kiautas Bilibo žalias kiautas

Bilibo žalias kiautas

Prekės kodas: Moluk43005

27,95 €
100 1 100 0

Pristatysime per 1 - 2 d.d.

Vėžlio kiautas, lopšys lėlei, linksmos rogutės, smagi „dėžė“ vaiko žaislams, linksmos sūpynės ar sukynės! Ant jo galima lipti, į jį sėstis, suktis, suptis, žaisti smėlio dėžėje ar prie jūros ir visa tai telpa į vieną, gausybės apdovanojimų sulaukusį Bilibo žaislą. Šis neįprastas kiautas-dubuo yra pagamintas iš itin patvaraus, didelio tankio polietileno, kuris yra atsparus smūgiams bei oro sąlygų pokyčiams, saugus sąlytyje su maistu bei 100 % perdirbamas.

Kaip žaisti

Į Bilibo kiautą lengvai, patogiai ir linksmai atsisėsti gali įvairiausio amžiaus vaikai. Unikali, banguotų kraštų forma suteikia stabilumo ir saugumo. Išorėje liekančios vaiko rankos ir kojos siekia žemę, todėl nesunku išlaikyti pusiausvyrą ir kontroliuoti judesius. Bilibo kiaute yra dvi nedidelės ertmės - „akys“, dėl kurių kiautas netikėtai įgauna veiduko formą. Kiauto “akys” taip pat puikiai atlieka ir rankenos funkciją.

Įgūdis

Fizinis aktyvumas

Viduje

Rasit puikę priemonę žaidimams ir vaizduotei

Amžius

Nuo 2 metų

Žaidėjų skaičius

1

Klientų įvertinimai

  1. Puikus! Jolita 2015-10-07
    Įvertinimas

    Labai noriu pasidžiaugti Bilibo kiautu. Pirmą kartą jį pamačiau ir iš karto išbandžiau vaikų kambary. Sužavėjo jo paprastumas, kokybė ir plačios žaidimų galimybės. Įsodinau savo mergaitę ir, kadangi ji dar mažiukė, sukau ją pati ir jai labai patiko. Dabar namuose dukrytė bando suktis pati, suka, prausia žaislus, deda ant galvos ir tt. Pasiteisino 100%!

Jums taip pat gali patikti