0

Jūsų prekių krepšelis tuščias

Created with Sketch.
 • Bilibo mėlynas kiautas Bilibo mėlynas kiautas
 • Bilibo mėlynas kiautas Bilibo mėlynas kiautas

Bilibo mėlynas kiautas

Prekės kodas: Moluk43003

27,95 €
100 4 100 0

Pristatysime per 1-2 d.d.

Vėžlio kiautas, lopšys lėlei, linksmos rogutės, smagi „dėžė“ vaiko žaislams, linksmos sūpynės ar sukynės! Ant jo galima lipti, į jį sėstis, suktis, suptis, žaisti smėlio dėžėje ar prie jūros ir visa tai telpa į vieną, gausybės apdovanojimų sulaukusį Bilibo žaislą. Šis neįprastas kiautas-dubuo yra pagamintas iš itin patvaraus, didelio tankio polietileno, kuris yra atsparus smūgiams bei oro sąlygų pokyčiams, saugus sąlytyje su maistu bei 100 % perdirbamas.

Kaip žaisti

Į Bilibo kiautą lengvai, patogiai ir linksmai atsisėsti gali įvairiausio amžiaus vaikai. Unikali, banguotų kraštų forma suteikia stabilumo ir saugumo. Išorėje liekančios vaiko rankos ir kojos siekia žemę, todėl nesunku išlaikyti pusiausvyrą ir kontroliuoti judesius. Bilibo kiaute yra dvi nedidelės ertmės - „akys“, dėl kurių kiautas netikėtai įgauna veiduko formą. Kiauto “akys” taip pat puikiai atlieka ir rankenos funkciją.

Įgūdis

Fizinis aktyvumas

Viduje

Rasit puikę priemonę žaidimams ir vaizduotei

Amžius

Nuo 2 metų

Žaidėjų skaičius

1

Klientų įvertinimai

 1. Geras kokybiškas Jūratė 2020-11-03
  Įvertinimas

  Žaislas atitiko lūkesčius. Smagus suktukas. Vaikutis labai džiaugiasi nauju žaislu.

 2. Super zaislas Greta 2020-06-18
  Įvertinimas

  Labai naudingas ir universalus bilibo kiautas. 4 metu sunelis itraukia ji i bet kuria savo veikla, o ir 9 metu brolis puikiai i ji telpa, kad galetu pasisukti :)

 3. Universalus Rūta 2019-12-27
  Įvertinimas

  Ieškojau universalaus žaislo, lavinančio kūrybinius gebėjimus 3 m vaikui ir Bilibo kiautas puikiai tiko! Nors žaislas nėra pigus, bet tvirtas ir kokybiškas, praktiškai plačiai panaudojamas, labai patiko anūkei.

 4. Gerulis Erika 2019-05-11
  Įvertinimas

  Suuuper daiktas, vaikui patinka sukiotis, laipioti, metyti kamuoli i kiauta, uzsideti ant galvos, net maudesi vonioje su zaisliukais ir situ kiautu :) zodziu neribotos panaudojimo galimybes

Jums taip pat gali patikti