0

Jūsų prekių krepšelis tuščias

Created with Sketch.
 • Wimmer Ferguson Minties figūros-MHT201480 Wimmer Ferguson Minties figūros-MHT201480
 • Wimmer Ferguson Minties figūros-MHT201480 Wimmer Ferguson Minties figūros-MHT201480
 • Wimmer Ferguson Minties figūros-MHT201480 Wimmer Ferguson Minties figūros-MHT201480

Wimmer Ferguson Minties figūros

Prekės kodas: MHT201480

21,95 €
100 2 100 0

Pristatysime per 1 - 2 d.d.

Šios minties figūros skatina kūdikius ieškoti, liesti ir klausytis. Kiekviena, lengvai nešiojama figūra turi barškutį ir yra kupina moksliniais tyrimais pagrįstų formų ir tekstūrų. Minties figūros pelnė kūdikių ir tėvų simpatijas visame pasaulyje ir gavo daugybę prestižinių apdovanojimų už išradingai paprastas konstrukcijas.

Kaip žaisti

Šias minkštas figūras labai patogu paimti ir spausti rankytėje, labai smagu mesti ir girdėti skirtingus garsus. Kūdikėliai gali ilgai ir džiugiai stebėti paveikslėlius, nes artėdami ar nutoldami jie atrodo vis kitaip.

Įgūdis

 • Fizinis aktyvumas
 • Vizualinis erdvės suvokimas

Viduje

Rasite tris supakuotas žaislines formas.

Amžius

Nuo gimimo

Žaidėjų skaičius

1

Klientų įvertinimai

 1. Nuostabios figūrėlės tiek žaisti vienam, tiek drauge Agnė 2020-02-11
  Įvertinimas

  Mano mažylio (6 mėn.) labai mėgstamos! Su traškančiu kamuoliuku dažniausiai žaidžiame drauge: mėtome, ridename, minkome rankomis. Su kvadratuku užsiima pats: varto, tyrinėja skirtingus sienelių paveikslėlius. Stipriai delniuku suima už prie vienos sienelės prisiūtų etikečių ir daužo su kita rankyte, krykštauja. Trikampiukas skamba kaip varpelis, kuriuos ant kaklo kabina ožkytėms, tai mes jį naudojam, kai mažylis pradeda niurzgėti, pykti. Tapšnoju per visą kūnelį ir juokiuosi, kad išvarinėjam ožiukus :) Tuomet jau juokiasi ir vaikas :)
  Šios minkštos, saugios, vaiko akis skirtingais paveikslėliais patraukiančios figūrėlės yra vienas geriausių mano pirkinių mažylio žaidimams.

 2. Puikus žaislas naujagimiui Rimas 2019-09-16
  Įvertinimas

  Puikus žaislas naujagimiui. Vaikas koncentruoja dėmesį, stebi, apžiūrinėja, nusiramina. Tikrai pasiteisino, kol kas tai pagrindiniai mūsų žaislai.

Jums taip pat gali patikti