0

Jūsų prekių krepšelis tuščias

Created with Sketch.
  • Ticket to Ride Europe žaidimas Ticket to Ride Europe žaidimas
  • Ticket to Ride Europe žaidimas Ticket to Ride Europe žaidimas

Ticket to Ride Europe žaidimas

Prekės kodas: KB60169

39,95 €
100 1 100 0

Pristatysime per 1 - 2 d.d.

Strateginis traukinių linijų tiesimo žaidima. Ticket to Ride yra nuotykis, kurį patirsite keliaudami traukiniu po Europą. Žaidėjai turi surinkti reikiamą kiekį specialių kortų, kurios leidžia užimti traukinių linijas. Kuo ilgesnė traukinių linija, tuo daugiau taškų už ją yra suteikiama. Papildomi taškai suteikiami ir už specialių maršrutų nutiesimą. Tad lipk į vagoną ir keliauk - kelionė prasideda!

Kaip žaisti

Prieš pradedant žaidimą, visi žaidėjai gauna po 4 spalvotas vagonų korteles, kurios padalinamos visiems atsitiktine tvarka. Likusios padedamos prie žaidimo lentos ir nuo viršaus atverčiamos 5. Tuomet visi žaidėjai gauna 3 kelionės bilietus, kurie padalinami visiems taip pat atsitiktine tvarka. Likusieji kelionės bilietai padedami prie žaidimo lentos. Prieš pradedant žaidimą, žaidėjai gali nuspręsti ar pasilikti visus 3 kelionės bilietus ar vieno atsisakyti. Atsisakyti kelionės bilietai dedami kelionės bilietų kaladės apačioje. Tuomet pradedama žaisti. Žaidimas vyksta nuosekliai, nuo pirmojo žaidėjo, po kurio ėjimą atlieka sėdintis iš kairės ir t.t.

Įgūdis

Kritinis mąstymas

Viduje

Žaidime rasi 5 žaidėjų sandėlių korteles, 25 medines traukinių depų figūrėles, 55 naujas kelionės bilietų korteles ir 46 originalias korteles bei taisykles.

Amžius

Nuo 8 metų

Žaidėjų skaičius

2-5

Klientų įvertinimai

  1. Super žaidimas Milda 2018-02-07
    Įvertinimas

    Labai smagus žaidimas draugų kompanijoje ar šeimai su vyresniais (nuo 8 m.) vaikais. Strateginis, įtraukiantis, skatinantis mąstyti, planuoti. Tikrai rekomenduoju!

Jums taip pat gali patikti