0

Jūsų prekių krepšelis tuščias

Created with Sketch.
40%
 • Sunshine Loom - apyrankių gamybos rinkinys Sunshine Loom - apyrankių gamybos rinkinys
 • Sunshine Loom - apyrankių gamybos rinkinys Sunshine Loom - apyrankių gamybos rinkinys
 • Sunshine Loom - apyrankių gamybos rinkinys Sunshine Loom - apyrankių gamybos rinkinys

Sunshine Loom - apyrankių gamybos rinkinys

Prekės kodas: fbSLCK

Įprasta kaina: 19,95 €

Special Price 11,97 €

100 2 100 0

Pristatysime per 2 - 3 d. d.

FriendlyBands SunshineLoom yra apyrankių, žiedelių, kolje ir kitų smagumynų gamybos rinkinys! Į komplektą įeina ir specialus pynimo mechanizmas su dangteliu, saugančiu viską kelionėje. Sunshine Loom yra kūrybinis rinkinys tiek vaikams, tiek ir suaugusiems. Galimi trys skirtingi kūrinių dydžiai: mažas, vidutinis ir didelis. Nešiok ir dovanok savo sukurtus kūrinius!

Kaip žaisti

Su vašeliu, jungtimis ir aukštos kokybės gumytėmis pinkite apyrankes. Pridėta instrukcija ir video, kurie padės viską pradėti lengviau ;)

Įgūdis

Kūrybingumas
 • Dėmesio koncentravimas

Viduje

Komplekte rasite vašelį, 3 žaismingus pakabukus, 24 jungtis , daugiau nei 600 aukštos kokybės guminių žiedelių (be latekso) ir instrukcijų lankstinuką.

Amžius

Nuo 5 metų

Žaidėjų skaičius

1

Klientų įvertinimai

 1. Puikus pirkinys Julija 2022-01-18
  Įvertinimas

  Nemaniau, kad dukra taip įsitrauks :) Labai patiko rinkinukas, gumytės stiprios, spalvotos, yra instrukcijos. Vis bando naują pynimo būdą, derina įvairias spalvas ir, kaip pati sako, "dingsta laike". Mielai ir mažoji sesė stebi, mokosi, džiaugiasi apyrankėmis. Žadam dovanoti ir draugėms.

 2. Įtraukiantis užsiėmimas Indrė 2019-02-08
  Įvertinimas

  Mūsų mergina (7 m.) labai pamėgo apyrankių ir ne tik gamybą! Visa šeima jau ne vieną gavome ir kuo toliau tuo jos tampa vis sudėtingesnės ir gražesnės. Puikus būdas išreikšti kūrybingumą bei kartais paskatinti atkaklumą. Rekomenduojame!

Jums taip pat gali patikti