0

Jūsų prekių krepšelis tuščias

Created with Sketch.
  • QWIRKLE Trio stalo žaidimas QWIRKLE Trio stalo žaidimas
  • QWIRKLE Trio stalo žaidimas QWIRKLE Trio stalo žaidimas

QWIRKLE Trio stalo žaidimas

Parašykite pirmąjį atsiliepimą apie šį produktą čia

Prekės kodas: MW62014

36,95 €

Pristatysime per 1 - 2 d.d.

Qwirkle žaidimas trim naujais būdais ir tris kart smagiau! Puikus žaidimas šeimai, kuris lavina kritinio mąstymo, dėmesio koncentravimo ir matematinius įgudžius.

Prekės šiuo metu sandėlyje nėra

Kaip žaisti

ClassicQwirkle Žaisti Qwirkle yra pakankamai paprasta - tereikia jungti vienodas spalvas ir formas, tačiau iš tiesų šis žaidimas reikalauja daug daugiau - jums prireiks gerai suplanuotos strategijos ir taktinių manevrų. Rinkite taškus, statydami eilutes ir stulpelius iš kaladėlių turinčių tokią pačią formą ar spalvą. Ieškokite būdų kaip gauti kuo daugiau taškų padėdami kaladėlę, kuri iš karto liestųsi su daugiau nei viena kaladėle, turinčia tas pačias formas ar spalvą. Žaidėjas surinkęs daugiausiai taškų laimi! Qwirkle Select Žaidimas žaidžiamas kaip klasikinis, tik dar turi du papildymus: Pirma, jūs naudojate modulinę žaidimų lenta. Antra, tu žaidi naudojant žvaigždučių monetas. Jeigu atsistojai ant žvaigždės langelio, tai pasisekė.

Įgūdis

  • Kritinis mąstymas
  • Dėmesio koncentravimas

Viduje

Rinkinyje yra 108 medinės kortelės, 4 dvipusės žaidimo lentos ketvirčiai, 12 žvaigždučių žetonų ir krepšelis, instrukcija anlgų kalba.

Amžius

nuo 6 metų.

Žaidėjų skaičius

2-4
Jums taip pat gali patikti