0

Jūsų prekių krepšelis tuščias

Created with Sketch.
 • Plui lietaus debesėlis Plui lietaus debesėlis
 • Plui lietaus debesėlis Plui lietaus debesėlis

Plui lietaus debesėlis

Prekės kodas: Moluk43060

9,95 €
100 6 100 0

Pristatysime per 1-2 d.d.

Pluï – tai naujas, pašėlusiai patrauklus vandens žaislas. Jis neabejotinai sukels daug džiaugsmo tiek maudantis vonioje, tiek žaidžiant baseine. Žaismingas Plui lietaus debesėlis supažindins vaiką su elementariais fizikos dėsniais. Pluï – tai unikalus edukacinis vonios žaislas, žadinantis vaizduotę bei pojūčius. Tegul šiandien lyja!

Kaip žaisti

Panardinę Lietaus kamuoliuką į vandenį, stebėkite, kaip, smagiai burbuliuodamas, jis prisipildo vandens... ir tada jau - tegul lyja! Vieno piršto galiuku, tai uždengdami, tai vėl atidengdami „snapelio“ viršūnę, galite kontroliuoti iš kamuoliuko “lyjantį” vandens srautą.

Įgūdis

Kūrybingumas

Viduje

Rasit naują vandens žaidimų žaislą, be kurio nebeapsieis Jūsų mažylis besimaudydamas

Amžius

Nuo 2 metų

Žaidėjų skaičius

1

Klientų įvertinimai

 1. Lietaus debesėlis PLUI Julija 2020-09-08
  Įvertinimas

  Puiki idėja žaidimams vonioje. Smagu žaisti ne tik mažiausiems, bet ir didesniems. Savo vaikams turėjau kamuoliuko formos, tad debesėlį pirkau dovanų krikštasūniui, žinodama, kad tikrai patiks (nes turkštis vandenyje patinka visiems).

 2. Debesėlis Agnė 2020-05-22
  Įvertinimas

  Geras padėjėjas pratitnant prie plaukų šlapinimo. Atrodo mažas, bet vandens daug savyje talpina.
  Puikiai papildo žaidimus su saulute.

 3. Plui Ernesta 2020-05-07
  Įvertinimas

  Stilingas debeselis, labai smagus zaisti. Mano pusantru metu mergyte gali visa pusvalandi laisviausiai su juo prazaisti vandeni pilstydama ir gaudydama lietuti. Juokiasi tai darydama, tai yra nuostabu !!!!!!! Galvojau kad bus didesnis, bet jis toks maziukas sakyciau, bet net dar fainiau mazoms rankelems

 4. Lietaus debesėlis Kristina 2019-02-19
  Įvertinimas

  Mano vaikai (spėju, kad dauguma kitų taip pat) labai mėgsta turkštis, pilstyti iš vieno indelio į kitą, stebėti srovę, lašiukus - čia puikus žaislas mažajam turinėtojui!

 5. Puikus žaislas maudynėse Audra 2019-02-06
  Įvertinimas

  Mūsų kūdikėliui šis žaisliukas labai tinka maudynių metu. Stebi, gaudo krentantį vandenuką. Tikrai pasiteisinęs pirkinys.

 6. Plui debeselis Irma 2019-02-05
  Įvertinimas

  Pirkau savo 2 menesiu vaikui.
  Debeselis mazesnis nei nuotraukoje ir sunkokai atsidaro,bet gerai igudus tavdaryti,veliau buna lengva. Pats zaislas puikus ir linksmas,pritraukia kudikio demesi ir manau bus ilgai naudojamas,kai vaikas paaugs.
  9/10

Jums taip pat gali patikti