0

Jūsų prekių krepšelis tuščias

Created with Sketch.
  • Pliušinis žaislas panda (29 cm) Pliušinis žaislas panda (29 cm)

Pliušinis žaislas panda (29 cm)

Parašykite pirmąjį atsiliepimą apie šį produktą čia

Prekės kodas: LEL800063

23,95 €

Pristatysime per 1 - 2 d.d.

Švelni ir labai minkšta pliušinė panda, nuo letenėlės iki ausytės pagaminta iš perdirbtų medžiagų. Jos akytės rūpestingai išsiuvinėtos, o pati yra minkšta ir švelni, kad būtų smagu ją apsikabinti. Ji žvelgia dailiai išsiuvinėtomis akytėmis ir laukia apsikabinimų :)

Pliušiniai žaislai padės vaikams ugdyti emocinį intelektą. Per vaidmenų žaidimus mažieji gali išreikšti savo emocijas, įvardinti skirtingus jausmus. Ugdo empatiją, pavyzdžiui, išreikšdami pandos emocijas, jie pradeda galvoti ne tik apie savo, bet ir apie kitų jausmus.

Panda buvo pagaminta, skiriant didelį dėmesį gamybos etikai ir tvarumui, todėl atitinka pasaulinį perdirbimo standartą (GRS). Naujoji pliušinių žaislų linija PLAY ECO! PLAY GREEN! yra pilnai pagaminta iš aplinkai draugiško perdirbto plastiko butelių.

Žaislai ne tik minkšti, linksmi ir mieli, bet ir padeda atsikratyti plastiko atliekų iš mūsų aplinkos, ypač pasaulio vandenynų. Švarindami mūsų planetą, mes mokome savo vaikus rūpintis ir saugoti ją.

Kaip žaisti

Panda ne tik mielas, minkštas pliušinis žaislas, kurį smagu apsikabinti. Bet ir priemonė, kurios pagalba galite papasakoti mažiesiems Ateities Herojams apie tvarumą, atliekų rūšiavimą ir planetos švarinimą.

Įgūdis

Emocinis intelektas

Viduje

Pliušinis žaislas panda (29 cm)

Amžius

Nuo gimimo

Žaidėjų skaičius

1