0

Jūsų prekių krepšelis tuščias

Created with Sketch.
 • Kramtukas “Atomai”-MHT214200 Kramtukas “Atomai”-MHT214200
 • Kramtukas “Atomai”-MHT214200 Kramtukas “Atomai”-MHT214200

Kramtukas “Atomai”

Prekės kodas: MHT214200

11,95 €
100 2 100 0

Pristatysime per 1 - 2 d.d.

Kramtukas "Atomai" yra kažkas nežemiško! Aplink spalvingą plastikinį apvalų centrą išsidėstę dvylika minkštų ir lanksčių kramtukų yra puikiai tinkami besikalantiems dantukams nuraminti. Ant kiekvieno kramtuko užmautas spalvotas plastikinis žiedas smagiai tarška kaskart pakračius žaislą. Minkšti, dygstantiems dantukams pritaikyti kramtukai atitinka CPSC ir Europos reikalavimus dėl ftalatų ir yra pagaminti iš ekologiškos ir minkštos polimerinės medžiagos, kurioje nėra BPA ar PVC. Tai itin stimuliuojantis, ryškiaspalvis žaislas su smagiais liečiamais ir kandžiajamais paviršiais. Mažučiai žiedai, kitaip nei dauguma kitų barškučių, skleidžia gražų garsą ir yra saugiai pritvirtinti prie kramtuko taip užtikrinant saugumą.

Kaip žaisti

Paimti, papurtyti, o dažniausiai kąsti, kąsti, kąsti...ir vėl procesą pakartoti;)

Įgūdis

 • Fizinis aktyvumas
 • Vizualinis erdvės suvokimas

Viduje

Kramtukas - "Atomai"

Amžius

Nuo gimimo

Žaidėjų skaičius

1

Klientų įvertinimai

 1. Malonus laikyti Ieva 2019-11-10
  Įvertinimas

  Žaisliukas buvo dovana sūnėnui. Labai patiko jo forma ir konstrukcija. Malonus laikyti, traukia dėmesį, smagu kad tinka mažyliui nuo pat pradžių. Iš nuotraukų tikėjomės, kad bus kiek didesnis, bet tikrai likome patenkinti pirkiniu.

 2. Mažąjam chemikui Rūta 2019-07-19
  Įvertinimas

  Puikus žaisliukas mažyliui, kuriam dygsta dantukai. Mūsų sūnus net dreba is laimes , kai pamato šį atomą. Vaikas susidomi ryškiomis spalvomis ir neįprasta forma. Žaisliukas puikus dar ir dėl to, kad net ir 3men mažyliui jį patogu paimti ir lengva laikyti !!!!!!!! šeimoje juokaujae, kad auga mažasis chemikas ????

Jums taip pat gali patikti