0

Jūsų prekių krepšelis tuščias

Created with Sketch.
  • Drugelių sodas Drugelių sodas
  • Drugelių sodas Drugelių sodas
  • Drugelių sodas Drugelių sodas

GYVASIS DRUGELIŲ SODAS - "home school edition"

Parašykite pirmąjį atsiliepimą apie šį produktą čia

Prekės kodas: IL01035

36,95 €

Pristatysime per 1 - 2 d.d.

Kaip taip gali būti, kad žeme šliaužiojantis vikšriukas virsta skraidančiu margu drugeliu? Rinkinys „Gyvasis drugelių sodas" leis mažiesiems tyrinėtojams pamatyti visą vikšro virsmą drugeliu iš arti. Vaikai galės stebėti kaip mažas vikšrelis sočiai valgydamas auga, suka šilko kokoną, o tada pasislepia jame. Galiausiai vikšrelis pavirs į lėliukę, o jau tada pasauliui pasirodys jau būdamas margu drugeliu. Visas procesas bus puikiai matomas, kadangi rinkinyje yra specialus keturių pusių paviljonas su permatoma Ultra-Clear™ priekine stebėjimo dalimi. Šis rinkinys yra puiki priemonė mokytis namuose, ugdymo įstaigose ar mažose grupelėse. Prižiūrėkite ir maitinkite savo nuosavus drugelius, o tada paleiskite juos į laisvę! Visas vikšro virsmas į drugelį užtrunka nuo trijų iki penkių savaičių.

Kaip žaisti

Įsigijus šį sodą, gausite kuponą nemokamai užsisakyti 5 drugelių vikšrus ir jų maistą (reikės sumokėti tik paruošimo mokestį (redemption fee) - 3,99 GBP). Rūpinkitės jais ir auginkite drugelius, o užauginę nepamirškite paleisti ;)

Įgūdis

  • Dėmesio koncentravimas
  • Atkaklumas

Viduje

Tinklas drugeliams, kuponas užsakyti 3-5 vikšrams su specialiu maistu (vikšrai siunčiami nuo kovo iki rugsėjo vidurio), instrukcija anglų kalba, rąsto formos stovelis.

Amžius

Nuo 4 metų

Žaidėjų skaičius

1+
Jums taip pat gali patikti