0

Jūsų prekių krepšelis tuščias

Created with Sketch.
  • Dixit žaidimas Dixit žaidimas
  • Dixit žaidimas Dixit žaidimas

Dixit žaidimas

Parašykite pirmąjį atsiliepimą apie šį produktą čia

Prekės kodas: KB83467

29,95 €

Pristatysime per 1 - 2 d.d.

Atnaujinta Dixit versija. Spalvinga ir nauja žaidimo lenta, atnaujintos balsavimo kortelės ir papildytos taisyklės dabar leidžia žaisti net 3-8 žaidėjams. Tai pozityvių energijų skleidėjas ir gėrio nešėjas. Kortos primena meno kūrinius, jos skatina fantazuoti ir kurti. Galų gale net dėžutė, kuri tampa taškų skaičiavimo lenta, nudažyta tarsi mažyčių medinių zuikučių pieva su upeliu. Kai į svečius ateina draugai ar svečiai, kai ruošiesi į kelionę, kai vyksti atostogauti prie jūros — šis žaidimas nereikalauja specialių sąlygų ar žaidėjų patyrimo. O kiek juoko ir linksmybių sukelia komentarai ir diskusijos, kai atrandamas apibūdintas paveikslėlis. Lietuvių, latvių, estų, rusų kalbomis.

Prekės šiuo metu sandėlyje nėra

Kaip žaisti

Žaidėjai gauna kortas, kuriose yra labai gražūs paveiksliukai su daugybe detalių. Pradžioje reikia sugalvoti apibūdinimą vienai išsirinktai kortai, ir padėti ją užverstą ant stalo. Tuomet visi kiti žaidėjai iš savo turimų kortų irgi išrenka labiausiai Tavo apibūdinimą atitinkančią savo kortą ir deda į krūvelę. Kortos krūvelėje sumaišomos ir atverčiamos — dabar visiems žaidėjams reikia atspėti, kuri yra Tavo korta, labiausiai atitinkanti anksčiau girdėtą apibūdinimą. Jeigu visi Tavo kortą atspėja, vadinasi, apibūdinai per lengvai — Tu taškų negauni. Jeigu niekas neatspėjo, vadinasi apibūdinai netiksliai — taip pat negauni taškų. Įdomu tai, kad spėliotojai (kartu ir Tavo varžovai) bando išmesti kuo labiau Tavo apibūdinimą atitinkančią savo kortą, todėl jeigu kas nors pasirinks būtent jų, o ne Tavo kortą, jie gaus papildomų taškų...

Įgūdis

  • Bendradarbiavimas
  • Kūrybingumas

Viduje

Žaidime rasite 84 kortas su puikiomis iliustracijomis, žaidimų lentą, 36 įvairių spalvų korteles taškams žymėti, 8 medines zuikių figūrėles, instrukcijas (LT).

Amžius

Nuo 8 metų

Žaidėjų skaičius

3-6
Jums taip pat gali patikti