0

Jūsų prekių krepšelis tuščias

Created with Sketch.
22%
 • Bilibo Mini rinkinys (6vnt) Bilibo Mini rinkinys (6vnt)

Bilibo Mini rinkinys (6vnt)

Prekės kodas: Moluk43013

Įprasta kaina: 15,95 €

Special Price 12,44 €

100 2 100 0

Pristatysime per 1 - 2 d.d.

Smėlio žaislas, saldainių indelis, laivelis, suktukas, būgnelis – mažasis Bilibo gali būti viskuo, kuo tik vaikas paverčia jį savo vaizduotėje. Tai universaliojo Bilibo kiauto mini kopija, stebinanti unikaliu ir novatorišku dizainu. Vaiko rankose Bilibo Mini lengvai pavirsta samteliu, kalva, įdomiu gyvūnu, slėptuve, lėlių karieta ir dar daugybe daiktų ar objektų, kuriuos lai atranda pats vaikas.

Kaip žaisti

Tinka linksmam žaidimui su smėliu, akmenukais, stiklo rutuliukais, kamuoliukais, vandenuku. Bilibo mažieji kiautukai gali pasitarnauti net ir sniego gniūžčių gamybai! Bilibo Mini tiesiog limpa prie rankų ir skatina veikti.

Įgūdis

Fizinis aktyvumas

Viduje

Rasit 6 vnt mini spalvotų Bilibo

Amžius

Nuo 1 metų

Žaidėjų skaičius

1

Klientų įvertinimai

 1. Bilibo Rūta 2019-12-27
  Įvertinimas

  Didžiojo Bilibo mažasis brolis - mini Bilibo, pirkau anūkėms žaidimamas vonioje, kieme su smėliu - labai mėgsta mergaitės dėlioti į juos smulkius žaisliukus, pilstyti vandenį vonioje, puikus pasirinkimas, ryškios spalvos, žaislai ne vienai dienai.

 2. Rekomenduoju Daiva 2019-02-16
  Įvertinimas

  Pirkome 11mėn mažyliui, bet netikėtai vyresnis brolis (2,7) nepaleidžia iš ranku: naudoja maudynėms, kaip šalma, mini kėdutę, suka ant grindu ir t.t. Rezultate - ir mažasis pradeda domėtis. Panašu į tokį žaisla, kuris nėra greitai išaugamas ir gali būti išradingai panaudojamas.

Jums taip pat gali patikti