0

Jūsų prekių krepšelis tuščias

Created with Sketch.

100% Pristatymo garantija

Edukaciniai.lt prekių pristatymo sąlygos

Bendradarbiaudami su “Visos siuntos“ ir DPD kurjerių tarnyba, greitai ir kokybiškai, per 1-2 d.d. pristatysime Jūsų išsirinktas prekes į namus ar kitą pageidaujamą vietą visoje Lietuvoje. Galimi pristatymo būdai:

  • Pristatymas į vieną iš DPD Pick up taškų. Kaina 2€. Užsisakius už 45 € ir daugiau, jūsų užsakymą pristatysime nemokamai.                                                                            Vietų sąrašą galite pasitikrinti čia - https://www.dpd.com/lt/pradzia/pickup_tinklas2.
  • Pristatymas jūsų nurodytu adresuu. Pristatymo kaina 3€. Užsisakius už 55 € ir daugiau, jūsų užsakymą pristatysime nemokamai.


Pasirinkus pristatymą didžiuosiuose miestuose (Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Šiauliuose, Panevėžyje, Alytuje, Marijampolėje, Tauragėje, Telšiuose, Utenoje) ir pateikus užsakymą iki 14 val. galima pasirinkti šiuos “ekstra greitus” pristatymo būdus:

  • Pristatymas ateinančią darbo dieną, iki 12 val. Pristatymo kaina 5€
  • Pristatymas šeštadienį. Pristatymo kaina 5€

Pasirinkite Jums patogų pristatymo terminą ir laiką. Prieš atveždamas siuntą, kurjeris informuos Jus apie tikslų pristatymo laiką. Jeigu manote, kad tuo metu negalėsite būti siuntos pristatymo vietoje, nedelsdami susisiekite su kurjeriu. Jis pakoreguos pristatymo laiką, kad prekes gautumėte Jums patogiu laiku.
Atsiimant prekes iš kurjerio būtina pateikti užsakymą atlikusio asmens tapatybę įrodantį dokumentą.
Jei užsakymą formuojate savo vardu, tačiau prekių atsiimti negalėsite, užsakymo formoje nurodykite asmenį, kuris atsiims Jūsų prekes.
Užsakytų prekių siuntimo būseną galite stebėti prisijungę prie Edukaciniai.lt internetinės svetainės.

SVARBU: Prekių pristatymo metu BŪTINAI patikrinkite ar siuntos įpakavimas yra tvarkingas ir be defektų. Jei įtariate, kad siunta gali būti pažeista, nepriimkite siuntos, paprašykite kurjerio ir užpildykite pretenzijos formą apie transportavimo metu galimai defektuotą prekę. Informuokite Edukaciniai.lt darbuotojus e-paštu info@edukaciniai.lt arba telefonu +370 645 37766, kad galėtume Jums padėti.

Edukaciniai.lt prekių atsiėmimas Vilniuje

Savo užsakymą jūs taip pat galite atsiimti mūsų sandėlyje adresu: Savanorių pr. 176 E, Vilnius.

  • Paslaugos kaina - 1€. Užsisakius už 25 € ir daugiau, paslauga nemokama.