100% Pristatymo garantija

Edukaciniai.lt prekių pristatymo sąlygos

Bendradarbiaudami su DPD kurjerių tarnyba, greitai ir kokybiškai, per 2-3 d.d. pristatysime Jūsų išsirinktas prekes į namus ar kitą pageidaujamą vietą visoje Lietuvoje. 
Užsisakius prekių už 50€ ir daugiau, prekes pristatysime nemokamai. Užsisakius prekių už mažesnę nei 50€ sumą, pristatymas kainuos 3€.
Pasirinkus pristatymą didžiuosiuose miestuose (Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Šiauliuose, Panevėžyje, Alytuje, Marijampolėje, Tauragėje, Telšiuose, Utenoje) ir pateikus užsakymą iki 14 val. galima pasirinkti šiuos pristatymo būdus:

  • Pristatymas ateinančią darbo dieną, iki 12 val. Pristatymo kaina 5€
  • Pristatymas šeštadienį. Pristatymo kaina 5€

Pasirinkite Jums patogų pristatymo terminą ir laiką. Prieš atveždamas siuntą, kurjeris informuos Jus apie tikslų pristatymo laiką. Jeigu manote, kad tuo metu negalėsite būti siuntos pristatymo vietoje, nedelsdami susisiekite su kurjeriu arba Edukaciniai.lt darbuotoju telefonu +370 645 37766;  el. paštu info@edukaciniai.lt. • Mes pakoreguosime pristatymo laiką, kad prekes gautumėte Jums patogiu laiku.
Atsiimant prekes iš kurjerio būtina pateikti užsakymą atlikusio asmens tapatybę įrodantį dokumentą.
Jei užsakymą formuojate savo vardu, tačiau prekių atsiimti negalėsite, užsakymo formoje nurodykite asmenį, kuris atsiims Jūsų prekes.
Užsakytų prekių siuntimo būseną galite stebėti prisijungę prie Edukaciniai.lt internetinės svetainės.

SVARBU: Prekių pristatymo metu BŪTINAI patikrinkite ar siuntos įpakavimas yra tvarkingas ir be defektų. Jei įtariate, kad siunta gali būti pažeista, nepriimkite siuntos, paprašykite kurjerio ir užpildykite pretenzijos formą apie transportavimo metu galimai defektuotą prekę. Informuokite Edukaciniai.lt darbuotojus e-paštu info@edukaciniai.lt arba telefonu +370 645 37766, kad galėtume Jums padėti ir išsiųsti prekes iš naujo.

Edukaciniai.lt prekių atsiėmimas Vilniuje

Savo užsakymą jūs taip pat galite nemokamai atsiimti mūsų biure / krautuvėlėje adresu: Paupio 28, Vilnius (10 kab.). Tik labai prašome prieš atvykstant susikambinti telefonu 8 645 37766 su mumis ir susitarti dėl atvykimo laiko. Taip garantuotai susitiksime;)

NAUJIENA! Jūsų patogumui nuo šiol už jūsų įsigytas prekes mūsų krautuvėlėje galite atsiskaityti ir VISA / MASTERCARD kortelėmis!