0

Jūsų prekių krepšelis tuščias

Created with Sketch.
  • Kimochis mini Debesėlis Kimochis mini Debesėlis

Kimochis™ MINI DEBESĖLIS

Parašykite pirmąjį atsiliepimą apie šį produktą čia

Prekės kodas: Kimochis-2055

21,78 €

Pristatysime per 1 - 2 d.d.

Ar norėtumėte apie emocijas išmokti kalbėtis linksmai ir patogiai? Ar norite išmokyti savo vaiką elgtis maloniai ir būti draugišku net ir tada, kai jis pyksta, atpažinti, kai vaikas jaučiasi liūdnas ir padėti jam tai išgyventi? Debesėlis yra personažas, skirtas nuotaikos svyravimų reguliavimui. Jis padeda vaikams išmokti numatyti, planuoti ir naudoti tokį balso toną, veido išraišką ir žodžius, kurie nepaisant nemalonių jausmų padėtų išlaikyti teigiamus santykius.

Kimočis Debesėlis, gyvenantis danguje – nenuspėjamas personažas. Vieną dieną jis linksmas, kitą – piktas, koks bus trečią, niekas nežino. Danguje gyvenantis ir pilką spalvą dėl daugybės jos atspalvių dievinantis Debesėlis keliauja Kimočių šalies medžių viršūnėmis ir lanko savo draugus. Tiesa, su jais sutarti kartais būna keblu dėl permainingos Debesėlio nuotaikos. Supykęs jis gali net žaibais svaidytis! Tiesa, šis irisų ir žaliosios arbatos mėgėjas labai stengiasi valdytis, ir piktas būna netyčia. Draugai jį myli ir palaiko! Ypatinga savybė: Debesėlis turi du veidelius - laimingą ir liūdną. Juos galite pasirinkti pasukdami Debesėlio galvą!

Prekės šiuo metu sandėlyje nėra

Kaip žaisti

Kimočių šalyje nutiko netikėtas įvykis – Kimočiai susipyko! Suvaidiname labai tiksliai, kas pastūmė, kas užgriuvo, kaip garsiai šaukė ar net kaip piktai kalbėjo. Bandome suprasti, kas gi nutiko, ką reikėtų daryti kitaip. Vėl vaidiname ir pamokome Kimočius tinkamo ramaus tono, ramios kūno kalbos ir padedančių žodžių. Dažnai prisimename ir aptariame, ko Kimočiai mokėsi, ir kaip jiems pasisekė susitarti taikiai.

Įgūdis

Emocinis intelektas

Viduje

Debesėlio rinkinį sudaro pliušinis žaislas medžiaginiame maišelyje, 5 cm jausmų pagalvėlė „Laimingas“ su pakabuku. Ją taip pat galima įdėti į kišenėlę ant Debesėlio pilvelio. Mini komiksų knygelė “Where’s cloud?”

Amžius

Nuo 3 metų

Žaidėjų skaičius

2+