0

Jūsų prekių krepšelis tuščias

Created with Sketch.
 • Bilibo raudonas kiautas Bilibo raudonas kiautas

Bilibo raudonas kiautas

Prekės kodas: Moluk43002

27,95 €
90 2 100 0

Pristatysime per 1 - 2 d.d.

Vėžlio kiautas, lopšys lėlei, linksmos rogutės, smagi „dėžė“ vaiko žaislams, linksmos sūpynės ar sukynės! Ant jo galima lipti, į jį sėstis, suktis, suptis, žaisti smėlio dėžėje ar prie jūros ir visa tai telpa į vieną, gausybės apdovanojimų sulaukusį Bilibo žaislą. Šis neįprastas kiautas-dubuo yra pagamintas iš itin patvaraus, didelio tankio polietileno, kuris yra atsparus smūgiams bei oro sąlygų pokyčiams, saugus sąlytyje su maistu bei 100 % perdirbamas.

Kaip žaisti

Į Bilibo kiautą lengvai, patogiai ir linksmai atsisėsti gali įvairiausio amžiaus vaikai. Unikali, banguotų kraštų forma suteikia stabilumo ir saugumo. Išorėje liekančios vaiko rankos ir kojos siekia žemę, todėl nesunku išlaikyti pusiausvyrą ir kontroliuoti judesius. Bilibo kiaute yra dvi nedidelės ertmės - „akys“, dėl kurių kiautas netikėtai įgauna veiduko formą. Kiauto “akys” taip pat puikiai atlieka ir rankenos funkciją.

Įgūdis

Fizinis aktyvumas

Viduje

Rasit puikę priemonę žaidimams ir vaizduotei

Amžius

Nuo 2 metų

Žaidėjų skaičius

1

Klientų įvertinimai

 1. Bilibo kiautas Laura 2020-04-12
  Įvertinimas

  Labai tvirtas ir kokybiškas. Deja, kas kartais atrodo labai šaunu tėvams, nebūtinai taip atrodo vaikams. Mano trimetė kol kas Bilibo kiautą ignoruoja visiškai, ne tik sėsti atsisako, bet ir kaip krepšio ar kt. nenaudoja. Už tai 11 m. sūnus mielai atsisėstų išbandyti, bet neleidžiu, bijau kad sulaužys. :)

 2. Bilbido kiautas Dovilė 2019-10-08
  Įvertinimas

  Šaunus žaislas, pirkau beveik 2 metų sūnui, kol kas tik mokos balansuot.

Jums taip pat gali patikti