0

Jūsų prekių krepšelis tuščias

Created with Sketch.
 • Mini Squigz čiuptukai-FA107-1 Mini Squigz čiuptukai-FA107-1
 • Mini Squigz čiuptukai-FA107-1 Mini Squigz čiuptukai-FA107-1

Mini Squigz čiuptukai

Prekės kodas: FA107-1

18,95 €
100 4 100 0

Pristatysime per 1 - 2 d.d.

Tai linksmi, lipnūs ir lankstūs Squigz lipšniukai! Mini Squigz lipšniukai yra net 40 procentų mažesni už klasikinius, visiškai naujo dizaino, kitokios formos ir spalvos. Šie mažieji lipšniukai sukelia milžiniškas linksmybes ir atveria beribes konstravimo galimybes! Pasinerkite į dar įvairesnį, painesnį ir smagesnį žaidimą su Mini Squigz lipšniukais. Kurkite neįtikėtinas konstrukcijas, tuo pačiu lavindami motorinius įgūdžius. Tai puikūs “vitaminai” Jūsų smegenims ir rankoms! Yra smulkių detalių.

Kaip žaisti

Sujunk du Squigz čiuptukus ir tegu prasideda lipšnybės! Junk lipšniukus vieną su kitu ar tiesiog prie lygaus ir švaraus paviršiaus. O tada OP-POP ir atplėšk! Pasitelkus lipšniukus ir šiek tiek (arba daug) vaizduotės, imkis nesibaigiančių statybų! Squigz visus įtrauks i valandų valandas trunkantį, linksmą ir kūrybingą žaidimą!

Įgūdis

 • Kūrybingumas
 • Fizinis aktyvumas

Viduje

Pakuotėje 75 vnt lipšniukų.

Amžius

Nuo 5 metų

Žaidėjų skaičius

1+

Klientų įvertinimai

 1. Geras pasirinkimas Greta 2020-06-18
  Įvertinimas

  Pirkau 4 metu suneliui, labai idomu zaisti su vyresniu broliu ir vienam, dziaugiuosi, kad pasirinkau smulkesnius, puikiai dirba pirstukai :)

 2. Mini ciuptukai Giedre 2020-06-02
  Įvertinimas

  Esu patenkinta zaislu kokybe ir operatyviu prekiu pristatymu.

 3. Puikus Rūta 2019-12-27
  Įvertinimas

  Ieškojau žaislo smulkiajai motorikai ir vaizduotei lavinti. Mini Squigz čiuptukai universalūs, tinka nuo 1 m, bet noriai žaidžia ir 5 m vaikai.

 4. Lavina vaizduotę Eglė 2019-10-02
  Įvertinimas

  Norėjau pasidžiaugti, kad vykdant užsakymą buvau operatyviai pakonsultuota ir prekės buvo pristatytos kitą dieną po užsakymo. Visi žaislai atitnka kokybę ir nurodytą aprašymą, yra įdomūs ir lavinantys vaizduotę. Trimečiams labai patiko kiautas ir čiuptukai.
  Gražios dienos,
  Eglė