0

Jūsų prekių krepšelis tuščias

Created with Sketch.
 • Žaislas kūdikiui Skwish Žaislas kūdikiui Skwish

Žaislas kūdikiui Skwish

Prekės kodas: MHT200970

18,95 €
100 3 100 0

Pristatysime per 1 - 2 d.d.

Skwish tai nepaprastas slankiojančių ir barškančių, klasikinių spalvų rutuliukų žaislas. Iš kaučiukmedžio pagaminti ir netoksiškais, vandens pagrindo dažais padengti rutuliukai ir pagaliukai sujungti guma, todėl žaislas yra smagiai lankstus. Žaisliuką galima valyti drėgna servetėle.

Kaip žaisti

Kūdikiui šis žaislas labai greitai taps mylimiausiu, nes jį smagu ir patogu paimti maža rankyte. Mažyliui visada pavyks pataikyti griebiant ir nesusižeisti stipriai spaudžiant žaisliuką. Taip pat labai malonu šį žaislą ir pakramtyti arba linksmai papurtyti.

Įgūdis

 • Fizinis aktyvumas
 • Vizualinis erdvės suvokimas

Viduje

Rasite žaislą kokio dar nesate turėję, nuostabųjį Skwish!

Amžius

Nuo gimimo

Žaidėjų skaičius

1

Klientų įvertinimai

 1. Labai gražus žaislas Ruta 2021-05-16
  Įvertinimas

  Tikrai įspūdingas žaislas skleidžiantis malonų garselį, kai yra judinamas.

 2. Žaisliukas Rugilė 2020-11-29
  Įvertinimas

  Žaisliukas nesunkus, 5mėn. mažylė paima iš vienos rankytės į kitą, už gumyčių ar kamuoliukų, pavarto, paragauja. Medinių kamuoliukų garsas malonus.

 3. Ypatingas, subtiliai skamba judant medžio burbuliukams Agnė 2020-02-11
  Įvertinimas

  Kerintis ir "hipnotizuojantis" žaislas! Mano mažylį (6 mėn.) sudomino akimirksniu. Labai mielas ausiai subtilus medinių burbuliukų skleidžiamas garsas jiems judant. Mažylis ilgam "užsižaidžia" tyrinėdamas: varto, sukioja, sučiumpa už skirtingų burbuliukų, paragauja, vėl sukioja, varto, viena rankyte laiko už burbuliuko, kita tempia gumytes... Labai estetiškas, jaukius garsus skleidžiantis daiktas.