0

Jūsų prekių krepšelis tuščias

Created with Sketch.
 • BS medinis galvosūkis MATCH PUZZLE-GA294 BS medinis galvosūkis MATCH PUZZLE-GA294
 • BS medinis galvosūkis MATCH PUZZLE-GA294 BS medinis galvosūkis MATCH PUZZLE-GA294
 • BS medinis galvosūkis MATCH PUZZLE-GA294 BS medinis galvosūkis MATCH PUZZLE-GA294

BS medinis galvosūkis MATCH PUZZLE

Prekės kodas: GA294

18,95 €
100 1 100 0

Pristatysime per 1 - 2 d.d.

Tai įdomus žaidimas ugdyti kritinį mąstymą bei problemų sprendimą. Iš 24 medinių lazdelių turėsite sukurti galvosūkius pateiktus kortelėse, kurie yra skirtingo sudėtingumo lygio. Yra 30 kortelių, tad žaisti tikrai nepabos!

Kaip žaisti

Įgūdis

Kritinis mąstymas

Viduje

24 medinės lazdelės, 30 užduočių kortelių su atsakymais.

Amžius

Vaikams nuo 8 metų

Žaidėjų skaičius

1+

Klientų įvertinimai

 1. BS Match Puzzle iškarto susilaukė daug dėmesio "Vaikystės sodo" mokytoja Vaiva 2019-04-04
  Įvertinimas

  ŽAIDIMŲ LABORATORIJA
  Kai vakarai tampa tamsūs ir šalti, su vaikais klasėse labai mėgstame žaisti stalo žaidimus. Mokytoja Vaiva pasakoja apie BS žaidimą „Match Puzzle“:
  "Mūsų klasė šį žaidimą pasirinko, nes yra daug vaikų, nuo rugsėjo besiruošiančių į mokyklą. Jie mėgsta ramius, loginius, net keliančius iššūkių žaidimus. BS Match Puzzle iškarto susilaukė daug dėmesio, šį žaidimą sodiečiai dažnai renkasi ramybės ir poilsio klasėje metu. Match Puzzle rinkinyje esanti užduočių knygelė, rodos, yra neišsemiama. Kai kurios užduotys truputį sunkiau įveikiamos, o tai tik motyvuoja ir skatina sodiečius nuosekliai versti puslapius, stengtis suprasti ir įveikti „degtukų“ mįsles. Žaidžiant žaidimą skatinamas bendradarbiavimas, bendravimas, netgi teksto, instrukcijų suvokimas. Dalindamiesi savo mintimis, vaikai priversti apsvarstyti ir kito siūlomus sprendimus, suprasti užuominas, priimti geriausius sprendimus. „Degtukai“ skatina ir kūrybiškumą, norisi iš jų dėlioti įvairiausius objektus, sodiečiams tai kartu ir dar viena priemonė savo sumanymams, kūrybiškumui išreikšti".

Jums taip pat gali patikti