0

Jūsų prekių krepšelis tuščias

Created with Sketch.
  • DJECO žaidimas MAŽASIS BENDRADARBIAVIMAS DJECO žaidimas MAŽASIS BENDRADARBIAVIMAS

DJECO žaidimas MAŽASIS BENDRADARBIAVIMAS

Prekės kodas: DJ08555

18,95 €
100 1 100 0

Pristatysime per 1 - 2 d.d.

4 maži gyvūnai bando patekti į savo namelį ant ledo luito. Tačiau jie turi būti atsargūs, nes ledo tiltas gali lūžti bet kuriuo metu! Šis žaidimas reikalauja bendradarbiavimo, moko vaikus kartu žaisti ir kartu laimėti. Žaidimas skirtas vaikams nuo 2.5 iki 5 metų.

Prekės šiuo metu sandėlyje nėra

Kaip žaisti

Žaidimo taisyklės: jauniausias žaidėjas pirmasis ridena kauliuką, toliau žaidžiama pagal laikrodžio rodyklę. Jeigu kauliukas rodo: Tiltas: žaidėjas gali perkelti bet kurį gyvūną nuo žvejo eketės ant tilto. Iglu: žaidėjas gali perkelti bet kurį gyvūną nuo tilto ant iglu lentos. Ledo kubeliai: ledo lytis lydosi... žaidėjas turi pašalinti vieną iš tilto stulpų. Laimėtojas Visi žaidėjai laimi ir pralaimi kartu. Žaidėjai laimi, jeigu visi gyvūnai pasiekia iglu, kol tiltas dar nesugriuvo. Bet jeigu tiltas sugriūva jiems nepasiekus iglu, jie pralaimi.

Įgūdis

Bendradarbiavimas

Viduje

Rinkinyje rasite 4 minkštas gyvūnėlių figūrėles, 3 pagrindo plokštes (1 su žvejojimo skyle, 1 ledo tiltas ir 1 su nameliu), 6 medinius stulpus ledo tiltui ir kauliuką, žaidimo taisykles anglų ir kitomis užsienio kalbomis.

Amžius

Vaikams nuo 3 metų

Žaidėjų skaičius

2

Klientų įvertinimai

  1. Puikus pirmasis žaidimas kauliukais Jolita 2019-08-24
    Įvertinimas

    Mums labai padeda mokytis mesti kauliukus, mokytis laukti savo eilės, susieti kauliuko užduotį su žaidimo taisyklėmis. Vaikams paprastai suvokiamas ir komandiškas žaidimas!
    Labai patiko, kad figūrėlės guminės ir be galo mielos.
    Medžiagos tvirtos, todėl žaidžiame nebijant sugadinti.

Jums taip pat gali patikti