0

Jūsų prekių krepšelis tuščias

Created with Sketch.
  • HAMA midi karoliukų rinkinys - raidės HAMA midi karoliukų rinkinys - raidės

HAMA midi karoliukų rinkinys - raidės

Parašykite pirmąjį atsiliepimą apie šį produktą čia

Prekės kodas: HAMA3424

9,95 €

Pristatysime per 1 - 2 d.d.

Kas lavina smulkiąją motoriką, padeda išmokti skaičiuoti, aštrina žvilgsnį, moko atskirti spalvas ir atspalvius, ugdo kūrybingumą ir supažindina su geometrinėmis formomis? Čia visko tiek daug, kad sunku patikėti, jog atsakymas slypi vienoje pakuotėje. Bet taip yra – vis daugiau pasaulio vaikų lavina šiuos ir kitus įgūdžius su laimingiausioje pasaulio šalyje Danijoje sukurtomis HAMA. Vaikai net neįtaria, kad tuo metu ne tik žaidžia. O jų ugdytojai turi labai kokybišką priemonę. Dar nebuvo taip smagu mokytis raidžių. Sukurkime savo raides ir sudėkime pirmuosius žodžius. Pirmyn!

Kaip žaisti

Dėliokite karoliukus ant lentelės tol, kol pasieksite norimą rezultatą. Uždenkite sudėliotą kūrinį lyginimo popieriumi ir atidžiai laikykitės atitinkamo dydžio karoliukų lyginimo nurodymų. Palaukite keletą minučių, kol karoliukai atvės ir sudėtą kūrinį nuimkite nuo lentelės. Žaiskite, puoškite langus, dovanokite...

Įgūdis

  • Kūrybingumas
  • Dėmesio koncentravimas
  • Atkaklumas

Viduje

2000 karoliukų, didelę kvadratinę dėliojimo lentelę, instrukcijų knygelę, spalvotus trafaretinius paveikslėlius, popierių lyginimui.

Amžius

nuo 5 metų

Žaidėjų skaičius

1+
Jums taip pat gali patikti