0

Jūsų prekių krepšelis tuščias

Created with Sketch.
  • Galvosukis FOLD Galvosukis FOLD
  • Galvosukis FOLD Galvosukis FOLD
  • Galvosukis FOLD Galvosukis FOLD

Lankstomas galvosūkis FOLD

Prekės kodas: FA074-1

13,95 €
100 1 100 0

Pristatysime per 1 - 2 d.d.

LANKSTYK (FOLD)! Atrask savo smegenų galias, bandydamas įveikti 10 beprotiškai smagių, lankstomų dėlionių. Ar kada galėjai pagalvoti, kad dešimties dėlionių lankstymas privers tavo smegenis dirbti taip atkakliai, o pergalės skonis bus toks saldus! Garsusis dėlionių išradėjas Ivan Moscovich sukūrė LANKSTYK (FOLD) galvosūkius, kuriuos spręsti bus be galo smagu ir labai naudinga, nes tuo metu lavinsi logiką, kantrybę, kritinį mąstymą ir kitus gebėjimus! Šie lankstymo iššūkiai privers tavo rankas ir galvą ieškoti sprendimo, lenktyniaujant, lankstant, išlankstant, susukant, pasukant, lenkiant ir atliekant begales neįtikėtinų veiksmų.

Kaip žaisti

Lankstyk ir išlankstyk spalvotus kvadratėlius ir sukurk dvylika sudėtingų pavyzdžių. Dėk sluoksniais ir supink formas, kad užbaigtum nuostabius kosminius paveikslėlius. Lankstyk formas vienu metu ir sukurk keturių skirtingų spalvų žvaigždę.

Įgūdis

  • Kūrybingumas
  • Kritinis mąstymas

Viduje

Amžius

Nuo 8 metų

Žaidėjų skaičius

1

Klientų įvertinimai

  1. Įdomus Zita 2019-04-16
    Įvertinimas

    Lankstome visa šeima, tai įdomu ne tik vaikams, bet ir suaugusiam savotiška "smegenų mankšta". Popierius stiprus galima lankstyti ne kartą.

Jums taip pat gali patikti