0

Jūsų prekių krepšelis tuščias

Created with Sketch.
 • Woofer – Auuu gitara Woofer – Auuu gitara

Woofer – Auuu gitara

Prekės kodas: BX1206Z

42,96 €
100 3 100 0

Pristatysime per 1-2 d.d.

Perbrauk per stygas ir štai tu jau groji savo mėgstamiausią dainą su savo ištikimu draugu. Šiame šėliojančiame medžiokliniame šunelyje yra kažkas tokio, kažkas ypatingo! Paklausyk. Pasirink savo nuotaiką! 3 skirtingos parinktys: akustinė, elektroninė arba šėliojančio šunelio. 8 muzikiniai mygtukai nuo C iki C akordams. Žaislo - gitaros stygos groja akordus arba anksčiau įrašytas dainas O ypatingojo kauliuko pagalba galėsi kurti savo ypatingas dainas Šunelis-gitara moka ir 20 žinomų melodijų bei 9 mylimiausias šunyčių dainas. Čia taip pat rasite ir geriausią visų draugą: garso rankenėlę, au au auuuuu! Automatiškai išsijungia po 2 minučių. Geras šunytis, kartais reikia pailsėti. Muzikinis žaislas rekomenduojamas nuo 2 iki 6 metų.

Kaip žaisti

Pasiimti šunelį-gitarą į rankas ir braukti piršteliais per stygas išgaunant nuostabią muziką.

Įgūdis

Kūrybingumas

Viduje

Muzikinis šunelis-gitara, 3 AA elementai, dainos su tekstais bei instrukcija.

Amžius

Nuo 2 metų

Žaidėjų skaičius

1

Klientų įvertinimai

 1. Vienas mėgstamiausių žaislų Dovilė 2020-11-26
  Įvertinimas

  Turime pusantrų ir 4metų berniukus ir šis žaislas nuo pat jo įsigijimo tapo nr.1. Vaikams patinka, kad gitara groja daug įvairių ir nuotaikingų dainelių, taip pat smagu, kad jos yra malonios ausiai ir tėvams.

 2. Labai geras pasirinkimas Rūta 2020-10-07
  Įvertinimas

  Gitara 3,5 m. vaikui labai patiko. Kūrėjai apgalvojo viską - malonu liesti, melodijos smagios, reguliuojasi garso stiprumas. Dainelę sustabdyti galima paspaudus nosį. Ir baterijos yra įdėtos, tik išpakuok ir žaisk. Labai patenkinti, geras pasirinkimas.

 3. Mielas ir kokybiškas žaislas Girmantė 2020-06-14
  Įvertinimas

  Mes šia gitara isigyjame jau antra karta. Tiesa, pirmoji nebuvo nauja...
  Mūsu 3 vaikams tai labai smagus muzikinis žaisliukas. Man labiausiai patinka jog mažinasi-didinasi garsas. Melodijos gražios, mygtukai paspaudus groja natu garsus, gitara pastatyta stovi. Gražus dizainas. Ir dar pridursiu, kad nusipirkus nereikia rūpintis baterijomis, žaislas groja iškart. Tokia ir dovanu draugui nupirkom. !!!!!!!!!

Jums taip pat gali patikti