0

Jūsų prekių krepšelis tuščias

Created with Sketch.
15%
  • TOPSCENT kvapų pažinimo žaidimas-SENTO133 TOPSCENT kvapų pažinimo žaidimas-SENTO133

TOPSCENT kvapų pažinimo žaidimas

Parašykite pirmąjį atsiliepimą apie šį produktą čia

Prekės kodas: SENTO133

Įprasta kaina: 21,95 €

Special Price 18,66 €

Pristatysime per 2 - 3 d.d.

Topscent yra smagus žaidimas šeimai, išbandantis uoslę, koncentraciją ir refleksus! Šis žaidimas praturtins tėvų ir vaikų bendravimą bei atvers netikėtų perspektyvų.  Šiame žaidime rasite 96 įvairiaspalves vaisių korteles ir 12 kvapų difuzorių.  Žaidėjai atpažįsta kvapą iš pasirinkto difuzoriaus ir meta kauliuką, kad išsiaiškintų, kiek kartų taip kvepiantis vaisius turi pasirodyti kortelėje. Žaidimo tikslas - atpažinti kuo daugiau kvapų ir surinkti daugiausia kortelių. Sveiki atvykę į kvapnų vaisių pasaulį;)

Kaip žaisti

Išsidalinkite korteles. Žaidėjai sėdi rate ir uosto tą patį kvapo difuzorių neišduodami atsakymo kitiems. Metamas kauliukas ir žaidimas prasideda.
Kiekvienas žaidėjas pagal laikrodžio rodyklę traukia kortą iš savo kaladės. Kai atpažintas vaisius ar daržovė pasirodo tiek kartų, kiek rodo išmestas kauliukas, atversk savo kortas ir laimėk kitų kortas! Tik būk atsargus, nes suklydę žaidėjai pašalinami iki raundo pabaigos.

Įgūdis

  • Atmintis
  • Dėmesio koncentravimas

Viduje

8 drugelių formelės, 4 metaliniai kabliukai, 10x 10,5 ml stiklo dažų tubelės, permatomas nailoninis siūlas, instrukcijų lapas.

Amžius

nuo 7 metų

Žaidėjų skaičius

3-6
Jums taip pat gali patikti