0

Jūsų prekių krepšelis tuščias

Created with Sketch.
 • Squigz (24vnt) lipšniukai Squigz (24vnt) lipšniukai

Squigz (24vnt) lipšniukai

Prekės kodas: FA088-1

24,95 €
100 4 100 0

Pristatysime per 1 - 2 d.d.

Squigz – linksmi lipšniukai! Squigz yra vienas smagiausių konstruktorių – visada pasiruošęs žaismingiems eksperimentams, nepaklūstantiems gravitacijos dėsniams – limpa prie vonios sienų, langų, mokyklos stalų, netgi prie kompiuterio. O svarbiausia nepalieka jokių pėdsakų;) Squigz nauja rūšis konstruktorių, kurie lankstūs, lipnūs ir prilipdo visus prie kūrybiškumo. Kai čiuptukai sukimba, reikia šiek tiek patraukti ir jie atlimpa skleisdami smagu Popsėjimo garsą. Jūsų rankytės ir ausytės tiesiog pamils šį popsėjimo skleidžiamą garsą.

Kaip žaisti

Sujunk du Squigz čiuptukus ir tegu prasideda lipšnybės! Junkite vieną su kitu ar tiesiog prie lygaus ir švaraus paviršiaus. Lai čiuptukai sukimba, reikia šiek tiek patraukti ir jie atlimpa skleisdami smagų Popsėjimo garsą.

Įgūdis

 • Kūrybingumas
 • Fizinis aktyvumas

Viduje

Pakuotėje rasite nuostabių spalvingų išdykusių 24 lipšniukus

Amžius

nuo 3 metų

Žaidėjų skaičius

1+

Klientų įvertinimai

 1. Lipšniukai Mama Lina 2019-08-19
  Įvertinimas

  Puiki dovana mažiesiems, visa šeima buvo įtraukta I smagią veiklą, o lipšniukai klijuojami visur, net ant vonios rankenos ir tėčio kaktos :) rekomenduojame

 2. Lipšniukai Lina 2019-06-03
  Įvertinimas

  Mums dar tik 1 metai ir 9 mėn., bet lipšniukai labai patinka, juos lipdome, traukiame, stipriname pirštukų jėgą. O kai pabosta, puikus kramtukas :)

 3. Patiko ir mamai Dovilė 2019-03-04
  Įvertinimas

  Lipšniukus dovanojome berniukui trečiojo gimtadienio proga - tai į lipdymus įsitraukė visa šeima. labai gerai pasiimti į kokias nors keliones. tik reikia susitaikyti su tuo, kad veidrodžiai namie bus nučiupinėti mažų pirštukų :)

 4. Smagus žaislas įvairaus amžiaus vaikams Inga 2019-02-25
  Įvertinimas

  Smagus, kūrybingas žaidimas mažiesiems. Pilni namai lipšnukų, nes vaikai juos dievina lipinti ant įvairių paviršių, gi labai linksma:)

Jums taip pat gali patikti