Privatumo politika

Ši privatumo politika nustato, kaip ir kodėl UAB „UZU“ (toliau – Mes) tvarko informaciją apie Jus, surinktą UAB „UZU“ priklausančioje internetinėje parduotuvėje www.edukaciniai.lt (toliau – Internetinė parduotuvė).

KODĖL MES RENKAME INFORMACIJĄ APIE JUS?

Kai Jūs perkate naudodamiesi Internetine parduotuve, mes prašome Jūsų pateikti savo vardą, pavardę, el. pašto adresą, adresą ir telefono numerį (priimančio prekes asmens vardą pavardę, telefono numerį (kai prekes priima kitas asmuo), įmonės pavadinimą (jei pageidaujate pristatymo į darbovietę) kaip privalomus. Pateikdami šiuos duomenis Jūs duodate Mums leidimą tvarkyti Jūsų asmens duomenis prekių pirkimo-pardavimo, pateikimo bei pristatymo, sutarčių sudarymo ir vykdymo tikslais. Ne asmeninius Jūsų duomenis, t.y. duomenis susijusius su Jūsų įsigytomis prekėmis, mes galime naudoti statistiniais tikslais. Toks statistinių duomenų rinkimas neleis tiesiogiai ar netiesiogiai nustatyti Jūsų asmens tapatybės.

TIESIOGINĖ RINKODARA

Jums išreiškus norą gauti Mūsų tiesioginės rinkodaros pranešimus, Jūsų nurodytu el. paštu atsiųsime Jums Edukaciniai.lt naudingą ugdymo informaciją, produktų naujienas ir kitus vertingus pasiūlymus. Jūs visada galite atsisakyti šių pranešimų paspausdami nuorodą „Atsisakyti” gauto elektroninio laiško apačioje. Mes tvarkome užsisakiusiųjų naujienlaiškius sąrašus ir siunčiame jiems naujienlaiškius, naudodami MailerLite sistemą. "MailerLite" yra trečiosios šalies paslaugų teikėjas, kuris gali rinkti ir apdoroti jūsų duomenis, siekdamas rinkti statistiką apie naujienlaiškių atidarymą ir spustelėjimus naudodamas standartines tokiems tikslams skirtas technologijas, kad galėtume stebėti ir tobulinti mūsų naujienlaiškių turinį bei kokybę. "MailerLite" privatumo politika pateikiama šiuo adresu https://www.mailerlite.com/privacy-policy.

SLAPUKAI (COOKIES)

Mes galime įrašyti slapukus (angl. cookies) į jūsų kompiuterį. Slapukas – tai mažas duomenų rinkinys, kuris naudojamas, renkant tam tikrą informaciją apie jūsų kompiuterį. Pavyzdžiui, ar dažnai lankotės mūsų svetainėje, ką veikiate apsilankę. Duomenų rinkiniuose nėra asmeninės informacijos, bet jei teikiate tokią informaciją mums, pvz., registruodamiesi mūsų svetainėje, tai gali būti nuoroda į informaciją, esančią duomenų rinkinyje. Jūs galite leisti įrašyti slapukus arba jų atsisakyti. Dauguma interneto naršyklių automatiškai priima slapukus, bet galite pakeisti savo naršyklės nuostatas, jei norite nepriimti slapukų arba gauti įspėjamąjį pranešimą prieš juos įrašant. Paskaitykite savo naršyklės instrukcijas ar tiesiog sužinokite daugiau apie šias funkcijas. Jei pasirenkate nepriimti slapukų, gali būti, kad negalėsite naudotis interaktyviomis šios ar kitos svetainės savybėmis.

TREČIŲJŲ ASMENŲ PASLAUGOS

Tam, kad galėtume tinkamai vykdyti savo pareigas, susijusias su prekių pardavimu, bei socialiai su Jumis bendrauti, pasitelkiame trečiuosius asmenis (prekių pristatymo, mokėjimų, tiesioginės rinkodaros įmones bei socialinius tinklus). Informacijos tretiesiems asmenims yra pateikiama tik tiek, kiek būtina jų teikiamų paslaugų atlikimui. Tuo atveju, jeigu Jūs paliekate Mūsų Internetinį puslapį ar esate nukreipiamas į trečiųjų asmenų internetinius puslapius, ši privatumo politika Jums nebegalioja.

INFORMACIJOS ATSKLEIDIMAS

Mes imamės visų priemonių, kad apsaugotume Jūsų asmeninius duomenis, įgyvendindami teisės aktų numatytas organizacines ir technines duomenų saugumo priemones. Asmens duomenys yra tvarkomi saugiomis priemonėmis, kurios apsaugo šiuos duomenis nuo neteisėto sunaikinimo, atskleidimo ar kitų neteisėtų veiksmų.

PAKEITIMAI

Mes pasiliekame sau teisę bet kada pakeisti šią privatumo politiką. Bet koks pakeitimas įsigalioja nuo jo paskelbimo Internetinėje parduotuvėje dienos.

KONTAKTAI

Norėdami gauti informaciją apie duomenis, kuriuos esame surinkę apie Jus, prašome su Mumis susisiekti toliau nurodytu el. pašto adresu. Vieną kartą per metus šią informaciją Jums pateiksime nemokamai. Jeigu pageidaujate, kad informacija apie Jus būtų pataisyta ar ištrinta, prašome susisiekti su Mumis toliau nurodytu el. pašto adresu.

UAB „UZU”

Paupio 28, LT-11341 Vilnius, Lietuva

Tel. nr. 8 645 37766

El. paštas info@edukaciniai.lt