0

Jūsų prekių krepšelis tuščias

Created with Sketch.
30%
  • Zolo Quirk Zolo Quirk
  • Zolo Quirk detalės Zolo Quirk detalės

Konstruktorius Zolo Quirk

Prekės kodas: zolo_quirk

Įprasta kaina: 27,95 €

Special Price 19,57 €

0 1 100 0

Pristatysime per 1 - 2 d.d.

Nustebinkite save! ZoLO gimė iš svajonės sukurti patį smagiausią pasaulyje žaislą. Kažką kas būtų visiškai elementaru, tačiau kiekviename įžiebtų kūrybiškumą. ZoLO Chaos kūrybinis konstruktorius leidžia žaisti laisvai, be taisyklių, ugdo kūrybiškumą, kutena vaizduotę ir skatina saviraišką. ZoLO Quirk, tai vienas iš daugelio ZoLO kūrybinių konstruktorių, kurių visos detalės tinka tarpusavyje. Ieškokit ir atraskit ZoLO Chance, Chaos, Risk ir Groove.

Kaip žaisti

Pabandykite kurti nematydami! Užsimerkite ar tiesiog tamsiame kambaryje pabandykite pasirinkti ZoLO detales nežiūrėdami! Išlaisvinkite savo vaizduotę ir pamirškite tai, ką jau žinote! Tęskite ZoLO statybas nežiūrėdami. Pabandykite nupiešti Jūsų skulptūros kontūrus, bet nežiūrėkite į popierių! Pieškite toliau. Nupieškite kiekvieną figūrą nepakeldami pieštuko.

Įgūdis

Kūrybingumas

Viduje

Rinkinyje rasite 25 plastikines bei medžiagines detales smagiai jūsų vaizduotės kelionei, kūrybines idėjas bei siūlomas veiklas, kurios padės pramankštinti Jūsų vaizduotę.

Amžius

Vaikams nuo 3 metų

Žaidėjų skaičius

1+

Klientų įvertinimai

  1. vaizduotei ir kūrybai Kristina 2016-03-17

    Pats "kreiziškiausias" konstruktorius kokį teko žaisti. Statai kaip tik nori ir kasdien vis kitaip. Jokių taisyklių, tai puikus vaizduotės ir kūrybiškumo lavinimas.

Jums taip pat gali patikti