0

Jūsų prekių krepšelis tuščias

Created with Sketch.
  • Pasakų kortos-PKG11 Pasakų kortos-PKG11

Pasakų kortos

Prekės kodas: PKG11

16,95 €
100 1 100 0

Pristatysime per 1 - 2 d.d.

Tai priemonė mokinanti analizuoti pasakas, padedanti lengviau suprasti istorijos siužetą bei struktūrą. Skatinamas vaiko kūrybiškumas ir nuoseklus pasakojimas. Naudojantis pasakų terapija, kortos gali tapti puikia projekcine metodika, skatinančia vaiko bendravimą, dalijimąsi patirtimi.

Kaip žaisti

Tai 31 kortelė, kurios atitinka pasakų pagrindinius siužetinius elementus. Iš pasakų kortų vaikai gali dėlioti sekamos pasakos siužetą - taip geriau supranta jos turinį, išmoksta analizuoti tekstą. Pasakų kortomis taip pat skatinamas kūrybiškumas – vaikas gali sukurti savo pasaką, sekti pasaką pagal jūsų sudėliotą seką ir kt. Naudojantis pasakų terapija, kortos gali tapti puikia projekcine metodika, skatinančia vaiko bendravimą su specialistu, dalijimąsi patirtimi. Prie pasakų yra parengta metodinė knygelė, kurioje pateikti visi kortų aprašai bei 18 žaidimų.

Įgūdis

  • Kūrybingumas
  • Emocinis Intelektas
  • Komunikabilumas

Viduje

31 kortelė ir metodinė knygelė

Amžius

nuo 3 metų

Žaidėjų skaičius

2

Klientų įvertinimai

  1. Puiki priemonė Vaikų dienos centras 2019-04-15
    Įvertinimas

    dirbant su vaikais. Ne visiems vaikams lengva atsiverti ir pasakoti apie save, tačiau naudojant tokį žaidimą galima mokyti vaikus kalbėti apie savo problemas, ieškoti sprendimų, diskutuoti.