0

Jūsų prekių krepšelis tuščias

Created with Sketch.
15%
  • Bilibo šviesiai mėlynas kiautas Bilibo šviesiai mėlynas kiautas

Bilibo dangiškas kiautas

Prekės kodas: Moluk43009

Įprasta kaina: 27,95 €

Special Price 23,76 €

100 1 100 0

Pristatysime per 1 - 2 d.d.

Vėžlio kiautas, lopšys lėlei, linksmos rogutės, smagi „dėžė“ vaiko žaislams, linksmos sūpynės ar sukynės! Ant jo galima lipti, į jį sėstis, suktis, suptis, žaisti smėlio dėžėje ar prie jūros ir visa tai telpa į vieną, gausybės apdovanojimų sulaukusį Bilibo žaislą. Šis neįprastas kiautas-dubuo yra pagamintas iš itin patvaraus, didelio tankio polietileno, kuris yra atsparus smūgiams bei oro sąlygų pokyčiams, saugus sąlytyje su maistu bei 100 % perdirbamas.

Prekės šiuo metu sandėlyje nėra

Kaip žaisti

Į Bilibo kiautą lengvai, patogiai ir linksmai atsisėsti gali įvairiausio amžiaus vaikai. Unikali, banguotų kraštų forma suteikia stabilumo ir saugumo. Išorėje liekančios vaiko rankos ir kojos siekia žemę, todėl nesunku išlaikyti pusiausvyrą ir kontroliuoti judesius. Bilibo kiaute yra dvi nedidelės ertmės - „akys“, dėl kurių kiautas netikėtai įgauna veiduko formą. Kiauto “akys” taip pat puikiai atlieka ir rankenos funkciją.

Įgūdis

Fizinis aktyvumas

Viduje

Rasit puikę priemonę aktyviems žaidimams ir vaizduotei - Bilibo kiautą

Amžius

Nuo 2 metų

Žaidėjų skaičius

1

Klientų įvertinimai

  1. Puikus žaislas Sigita 2019-11-23
    Įvertinimas

    Atrodo tvirtas ir didesnis nei tikėjaus. Jau dabar žinau, kad bus puiki Kalėdinė dovana ir trimečiui ir metukų vaikučiams. Kaina labai gera, lyginau su užsienio el. paduotuvėmis, čia buvo geriausia :) Rekomenduoju :)

Jums taip pat gali patikti