0

Jūsų prekių krepšelis tuščias

Created with Sketch.

Manhattan Toy žaislai

logo
Šalis: Jungtinės Amerikos Valstijos

Vieną kartą, kai rašymas dažniausiai dar vyko ant popieriaus ir ne kiekvienas žaislas turėjo baterijas, egzistavo maža žaislų kompanija, kuriai buvo lemta tapti viena geriausių visų laikų žaislų kompanijų. Ne todėl, kad ji stengtųsi sukurti patį mylimiausią pliušinį meškiuką ar sunkvežimį, kuris pavirstų rankiniu laikrodžiu, o todėl, kad ši įmonė nuo pat pradžių siekė padaryti skirtumą pasaulyje.
Toji maža kompanija, Francis Goldwyn įkūrta 1978-aisiais ir pavadinta Manhattan Toy, supranta, jog mes esame stipriai veikiami žaislų, kuriais žaidžiame, supranta, jog kiekvienose mažose rankelėse slypi ne rinkodaros galimybės, o šansas teigiamai paveikti ateitį. Įmonė tiki, jog humoro jausmas reiškia skirtumą tarp “ištverti gyvenimą” ir iš tiesų mėgautis gyvenimu. Jei užsiėmimas nesuteikia šypsenos ar žaismingumo jausmo, nėra verta tuo net užsiimti.
Kiekvieną dieną Manhattan Toy prisimena, jog kiekvienas šios žemės išradimas buvo sukurtas ir įgyvendintas nuo svajonės. Įmonė tiki, jog pats stipriausias ir reikšmingiausias dalykas, su kuriuo gyvenime žaidžiame, yra mūsų vaizduotė.
Filtruoti
Rūšiuoti didėjančia tvarka

Prekės nuo 1 iki 36 iš 62

  1. 1
  2. 2
Rūšiuoti didėjančia tvarka

Prekės nuo 1 iki 36 iš 62

  1. 1
  2. 2