0

Jūsų prekių krepšelis tuščias

Created with Sketch.
  • Japoniškas konstruktorius LAQ  "Dinosaur World Mini Brachiosaurus"-JK 01801 Japoniškas konstruktorius LAQ  "Dinosaur World Mini Brachiosaurus"-JK 01801
  • Japoniškas konstruktorius LAQ  "Dinosaur World Mini Brachiosaurus"-JK 01801 Japoniškas konstruktorius LAQ  "Dinosaur World Mini Brachiosaurus"-JK 01801

Japoniškas konstruktorius LAQ "Dinosaur World Mini Brachiosaurus"

Parašykite pirmąjį atsiliepimą apie šį produktą čia

Prekės kodas: JK 01801

10,35 €

Pristatysime per 1 - 2 d.d.

LaQ „Dinosaur World „Mini Brachiosaurus" konstruktorius dar vienas žavus dinozaurų mažylis!

88 detalių (4 spalvų) žydrąjį "Mini Brachiosaurus" rinkinį ypatingai pamėgs vaikai, kurie jau užsikrėtė LaQ dinozaurų kolekcionavimo virusu!

Brachiozauras – realiai gyvenęs dinozauras su ilgu kaip žirafos kaklu, todėl bet kuriai dinozaurų kolekcijai jis yra tiesiog būtinas.

Vyraujanti šviesiai dangiška spalva, suderinta daugiausia su rožine, jį daro ypatingai šiltą ir mielą. Šis konstruktorius ugdys vaikų įžvalgą, įkvėps juos kurti jaukią žaidimų atmosferą ir režisuoti įvairias įdomias situacijas.

Taip pat vaikas plės savo akiratį, stiprins kūrybingumą, matematinį bei erdvinį mąstymą.

SVARBU! Instrukcijoje atvaizduotas realus LaQ detalių dydis!

Kaip žaisti

Detalės jungiamos, vieną iš pagrindinių detalių įterpiant į jungiamają, kol pasigirsta SPRAGT! Detalės išskiriamos, jas švelniai lenkiant atgal į skirtingas puses, kol pasigirsta KLIKT! Jungiant ir išardant, LaQ detalės labai smagiai spragsi ir tai - ne atsitiktinumas!

Įgūdis

  • Kūrybingumas
  • Atkaklumas
  • Dėmesio koncentravimas
  • Vizualinis erdvės suvokimas

Viduje

88 detalės, schema, instrukcija

Amžius

nuo 5 metų

Žaidėjų skaičius

Jums taip pat gali patikti