0

Jūsų prekių krepšelis tuščias

Created with Sketch.
  • Kimochis™ ŽAVIOJI ROŽĖ-Kimochis-2154 Kimochis™ ŽAVIOJI ROŽĖ-Kimochis-2154

Kimochis™ ŽAVIOJI ROŽĖ

Parašykite pirmąjį atsiliepimą apie šį produktą čia

Prekės kodas: Kimochis-2154

45,98 €

Pristatysime per 1 - 2 d.d.

Žavioji Rožė visuomet labai miela ir sąžininga su aplinkiniais. Ji be galo myli gamtą ir žavisi visais Kimočių šalies gyventojais. Žavioji Rožė yra labai jautri ir visus atjaučia, todėl kai ji šalia, grupėje nusistovi emocinė pusiausvyra. Ji gyvena saulėtoje Kimočių kelio pusėje. Paprastai jautrumas Žaviajai Rožei padeda, tačiau kartais jis gali tapti tikru išbandymu. Kai kas nors sužeidžia Žaviosios Rožės jausmus, jai būna be galo sunku atsiverti ir išsisakyti. Dažniausiai, kai jaučiasi negerai, ji tiesiog suskleidžia lapelius. Kad apsaugotų save, ji gali išleisti ir spygliukus, tačiau niekuomet jais nesinaudoja kitiems sužeisti. Visgi retsykiais kyla nesusipratimų, ir kiti kimočiai Žaviąją Rožę ne taip supranta.

Prekės šiuo metu sandėlyje nėra

Kaip žaisti

Kimočių šalyje nutiko netikėtas įvykis – Kimočiai susipyko! Suvaidiname labai tiksliai, kas pastūmė, kas užgriuvo, kaip garsiai šaukė ar net kaip piktai kalbėjo. Bandome suprasti, kas gi nutiko, ką reikėtų daryti kitaip. Vėl vaidiname ir pamokome Kimočius tinkamo ramaus tono, ramios kūno kalbos ir padedančių žodžių. Dažnai prisimename ir aptariame, ko Kimočiai mokėsi, ir kaip jiems pasisekė susitarti taikiai.

Įgūdis

Emocinis intelektas

Viduje

Žaviosios Rožės rinkinį sudaro didelis pliušinis žaislas. * 3 jausmų pagalvėlės (Laiminga, Jautri ir Nesaugi), kurias galima sudėti į kišenėlę ant Žaviosios rožės suknelės, 48-ių puslapių Jausmų Knygelėje (anglų kalba) pateikti patarimai tėvams bei žaidim

Amžius

Nuo 3 metų

Žaidėjų skaičius

2+