0

Jūsų prekių krepšelis tuščias

Created with Sketch.
  • Kimochis Vikšrelis Kimochis Vikšrelis

Kimochis™ VIKŠRELIS

Prekės kodas: Kimochis-2000

45,98 €
0 1 100 0

Pristatysime per 1 - 2 d.d.

Vikšrelis – protingas, atidus ir labai atsargus meškauogių krūmo gyventojas. Jis puikiai gaudosi erdvėje, yra įgudęs kalbėtojas, domisi žemėlapiais, groja mandolina. Kiekvieną dalyką jis mėgsta išsiaiškinti iki smulkmenų, o tai sukelia painiavos jo draugams. Vikšrelis bijo pokyčių ir naujoves išbando paskutinis, todėl jam nėra lengva būti vikšreliu. Nors Vikšrelis ir bijo, jis dažnai slapta svajoja skraidyti. Ypatinga savybė: Kai Vikšrelis bijo, jo sparnelius galima paslėpti specialiose kišenėlėse ant nugaros, arba išskleisti, kai Vikšrelis jaučiasi drąsus! Skirta vaikams nuo 3 metų.

Prekės šiuo metu sandėlyje nėra

Kaip žaisti

Kimočių šalyje nutiko netikėtas įvykis – Kimočiai susipyko! Suvaidiname labai tiksliai, kas pastūmė, kas užgriuvo, kaip garsiai šaukė ar net kaip piktai kalbėjo. Bandome suprasti, kas gi nutiko, ką reikėtų daryti kitaip. Vėl vaidiname ir pamokome Kimočius tinkamo ramaus tono, ramios kūno kalbos ir padedančių žodžių. Dažnai prisimename ir aptariame, ko Kimočiai mokėsi, ir kaip jiems pasisekė susitarti taikiai.

Įgūdis

Emocinis intelektas

Viduje

Vikšrelio rinkinyje yra pliušinis žaislas, 3 jausmų pagalvėlės (Laimingas, Drąsus ir Atstumtas), kurias galima sudėti į kišenėlę ant Vikšrelio pilvelio, 48-ių puslapių Jausmų Knygelėje pateikti patarimai tėvams bei žaidimai su Kimočiais.

Amžius

Nuo 3 metų

Žaidėjų skaičius

2+

Klientų įvertinimai

  1. Nerealu :) Indre 2015-10-23

    Ko gero pirmas žaislas, kuris "suveikė" kaip ir aprašyme. Tik Vikšrelio pagalba mano dukrytė viena pati įžengė į darželio grupę, nes "vikšrelis labai norėjo skristi į grupę, bet bijojo". O mano mažiūkė jam padėjo apskristi grupę. Kaip kitaip ją būčiau įkalbėjusi eiti, nežinau. Vikšrelis mūsų baimių ledlaužis :)