0

Jūsų prekių krepšelis tuščias

Created with Sketch.
  • Kimochis širdelė Lizdelyje Kimochis širdelė Lizdelyje
  • Kimochis širdelė Lizdelyje Kimochis širdelė Lizdelyje

Kimochis™ Širdelė Kertelėje

Prekės kodas: Kimochis-2451

18,95 €
100 1 100 0

Pristatysime per 1 - 2 d.d.

Kimochis ® Širdelė Kertelėje yra viena pliušinė širdelė įsodinta kaip į lizdelį viduje kitos. Kai šeimos nariai ar draugai yra išsiskyrę, kiekvienas asmuo gali su savimi pasiimti kažką tikro ir artimo, tai žaismingas būdas palaikyti ryšį. Puikiai tinka situacijoms, kai einam į mokyklą, vasaros stovyklų metu, tėvams išvykus į verslo keliones, geriausiems draugams gyvenant toli vienas nuo kito, ar tolimiems giminaičiams. Kimochis ® Širdelė Kertelėje pakuotėje yra specialus laikiklis bei įdomios veiklos, padėsiančios sukurti dar šiltesnius šeimos ryšius!

Kaip žaisti

Būkite su savo Širdele Prisekite Širdelę ant jūsų vaiko kuprinės ar diržo kilpos, taip ypatingu būdu besijausdami artimi visą dieną. Atverkite savo Širdį Padovanokite savo vidinę Širdelę mylimam žmogui, kai jūs turite ką nors pasipasakoti. Širdelių slėpynės Paslėpkite vienas kito Širdeles linksmose netikėtose vietose kaip priminimą „Aš tave myliu!” Susikurkite Širdingus ritualus išsiskyrimams Jei reikia išvykti ir išsiskirti, jūs ar jūsų vaikas gali pasiimti vidinę Širdelę, o Širdelės Lizdelį palikti namie. Tokiu būdu sukursite fiziškai jaučiamą būdą prisiminti, kad „nors mes ir nesame šiuo metu kartu, bet tu visada esi mano širdyje.“ Iš Širdies į Širdį Panaudokite papildomai mini jausmelius (parduodami atskirai). Įdėkite jausmelį į Širdelės lizdelį tokiu būdu parodydami savo tikruosius jausmus. Širdelė ir jausmeliai sušvelnins situaciją, kai reikės pasikalbėti apie sudėtingus dalykus, bei leis pasakyti tiesą su mylinčia išraiška.

Įgūdis

Emocinis intelektas

Viduje

Žaidimo rinkinį sudaro Širdelė su Lizdeliu ir specialus laikiklis.

Amžius

Nuo 3 metų

Žaidėjų skaičius

2+

Klientų įvertinimai

  1. Širdelės Kristina 2019-11-15
    Įvertinimas

    Pirkau šiuos žaislus savo dukrai. Jai 10 metų. Nepaisant to, kad atrodo jau “ per didelė “, supratau, kad jie padeda pažinti emocijas ir suaugusiems. Kai gavome siuntinį, likome abi sužavėtos- jie nuostabūs ! Labai norėtume įsigyti ir kitų Kimočių, bet dauguma “ išparduota”, lauksime vistiek ;)

Jums taip pat gali patikti