0

Jūsų prekių krepšelis tuščias

Created with Sketch.
  • Kimochis Mini Katė Kimochis Mini Katė

Kimochis™ MINI KATĖ

Prekės kodas: Kimochis-2079

20,95 €
100 1 100 0

Pristatysime per 1 - 2 d.d.

Vyšnioje gyvenanti Katė žino ko, kada ir kodėl nori. Ji moka įtikinti. Kai ji ką nors nusprendžia, jos niekas nesustabdys. Jei reikia lyderio, katė juo ir taps. Nors kartais atrodo dygi it ežys, iš tiesų ji švelni ir minkštaširdė, mėgsta šiltą pieną ir migdolinius sausainukus. Tiesa, įprotis nurodinėti pridaro ir problemų, sukelia ginčus ar net kačių peštynes! O tai gali sužeisti jausmus. Todėl dažnai tenka naudoti pleistrus ir bandyti viską pradėti iš naujo. Beje, Katei labai patinka pleistrai. Juk jie reiškia, kad žaizda jau gyja! Skirta vaikams nuo 3 metų.

Prekės šiuo metu sandėlyje nėra

Kaip žaisti

https://www.youtube.com/results?search_query=kimochi+toy

Įgūdis

Emocinis intelektas

Viduje

Mini Katės rinkinį sudaro pliušinis žaislas medžiaginiame maišelyje, 5 cm jausmų pagalvėlė (Kaprizinga) su pakabuku. Ją taip pat galima įdėti į kišenėlę ant Katės pilvelio. Mini komiksų knygelė “Dodge ball” .

Amžius

nuo 3 metų

Žaidėjų skaičius

2+

Klientų įvertinimai

  1. Kimočis Mini katė ???? GINTARĖ 2019-02-07
    Įvertinimas

    Tai labai prasminga dovana vaikams. Kimočis padeda ugdyti mano vaikų emocinį intelektą ir socialinės kompetencijas. Mums tai puikus žaidimų draugas, kuris pasakoja vaikams, kaip svarbu gražiai bendrauti, sutarti, rūpintis vieni kitais. Jis mūsų vaikams padeda vakarais užmigti. Kokybiškas ir prasmingas žaislas.