0

Jūsų prekių krepšelis tuščias

Created with Sketch.
 • Kimochis mini Dobilėlis Kimochis mini Dobilėlis

Kimochis™ MINI DOBILĖLIS

Prekės kodas: Kimochis-2192

20,95 €
100 2 100 0

Pristatysime per 1 - 2 d.d.

Dobilėlis gali pramiegoti, pavėluoti į autobusą ar užmiršti tavo gimtadienį, tačiau jo ketinimai visuomet patys geriausi. Užuomarša, šiek tiek nerūpestingas, bet visuomet geras Dobilėlis – tai keturlapis draugas, kuriam, deja, ne visuomet sekasi. Dobilėlis yra laimingas, tačiau jam ne visada šypsosi sėkmė. Sunkiausia Dobilėliui – nepamiršti pasiimti laimę nešančios boružėlės Rytės, nes su ja sėkmė garantuota! Dobilėlis be galo mėgsta juokauti. Jis turi puikų humoro jausmą ir stengiasi prajuokinti kitus, tačiau kartais jis tik bando taip paslėpti tikruosius savo jausmus. Kai reikalai nesiklosto, kaip Dobilėlis tikisi, o taip atsitinka, deja, gan dažnai, Dobilėlio optimizmas virsta nusivylimu. Tačiau optimistas Dobilėlis visuomet geba suimti save į rankas ir sau priminti, kad net jei ir nesiseka, vis tiek turi siekti tikslo. Ypatinga savybė: Dobilėliui laimę ir sėkmę nešanti boružėlė Rytė.

Kaip žaisti

Kimočių šalyje nutiko netikėtas įvykis – Kimočiai susipyko! Suvaidiname labai tiksliai, kas pastūmė, kas užgriuvo, kaip garsiai šaukė ar net kaip piktai kalbėjo. Bandome suprasti, kas gi nutiko, ką reikėtų daryti kitaip. Vėl vaidiname ir pamokome Kimočius tinkamo ramaus tono, ramios kūno kalbos ir padedančių žodžių. Dažnai prisimename ir aptariame, ko Kimočiai mokėsi, ir kaip jiems pasisekė susitarti taikiai.

Įgūdis

Emocinis intelektas

Viduje

Dobilėlio rinkinį sudaro 15 cm pliušinis žaislas medžiaginiame maišelyje, 5 cm jausmų pagalvėlė „Optimistas“ su pakabuku. Ją galima įdėti į kišenėlę ant Dobilėlio pilvelio. Mini komiksų knygelė „Wake up call“.

Amžius

nuo 3 metų

Žaidėjų skaičius

2+

Klientų įvertinimai

 1. Atsiliepimas Renata 2019-07-15
  Įvertinimas

  Puiki, kokybiška prekė, tinkanti ne tik individualiam naudojimui, bet ir darbui lopšelyje-darželyje.

 2. Atsiliepimas Renata 2019-07-15
  Įvertinimas

  Puiki, kokybiška prekė, tinkanti ne tik individualiam naudojimui, bet ir darbui lopšelyje-darželyje.