0

Jūsų prekių krepšelis tuščias

Created with Sketch.
 • Kimochis mini Balandė Meilė Kimochis mini Balandė Meilė

Kimochis™ MINI BALANDĖ MEILĖ

Prekės kodas: Kimochis-2178

21,78 €
100 2 100 0

Pristatysime per 1 - 2 d.d.

Balandė Meilė galėtų būti visų kimočių mama. Ji miela, rūpestinga ir pašalina visus nesklandumus. Japoniško klevo viršūnėje gyvenanti Balandė visuomet priglaus, apkabins, pakvies į savo lizdą, kuriame yra čiuožykla, ir dar pavaišins sveikuoliškais užkandžiais. Balandė Meilė yra rami ir išmintinga, domisi psichologija. Jai sekasi spręsti sunkius klausimus, nes ji moka išklausyti. Tiesa, kartais ir jos kantrybė išsenka – kai padėtis tampa nebevaldoma, ji sušvilpia ir bando atkurti darną. Balandė Meilė žino, kad sunku visus pamaloninti, tačiau ji vis tiek nuliūsta, kai mato, kad kažkas yra apviltas ir nusiminęs. Ypatinga savybė: turi mažą balandėlę, kurią galima priglausti po globėjiškais Balandės Meilės sparnais.

Prekės šiuo metu sandėlyje nėra

Kaip žaisti

Kimočių šalyje nutiko netikėtas įvykis – Kimočiai susipyko! Suvaidiname labai tiksliai, kas pastūmė, kas užgriuvo, kaip garsiai šaukė ar net kaip piktai kalbėjo. Bandome suprasti, kas gi nutiko, ką reikėtų daryti kitaip. Vėl vaidiname ir pamokome Kimočius tinkamo ramaus tono, ramios kūno kalbos ir padedančių žodžių. Dažnai prisimename ir aptariame, ko Kimočiai mokėsi, ir kaip jiems pasisekė susitarti taikiai.

Įgūdis

Emocinis intelektas

Viduje

Balandės Meilės rinkinį sudaro pliušinis žaislas medžiaginiame maišelyje, 5 cm jausmų pagalvėlė „Viltinga“ su pakabuku. Ją taip pat galima įdėti į kišenėles po globėjiškais Balandės Meilės sparnais. Mini komiksų knygelė „Waste Not Worry Not“.

Amžius

Nuo 3 metų

Žaidėjų skaičius

2+

Klientų įvertinimai

 1. Puiki edukacinė priemonė Jurgita 2019-04-13
  Įvertinimas

  Minkštas, kokybiškas.

 2. Nuostabūs Kimociai Julija 2019-03-27
  Įvertinimas

  Ačiū anūkėlės Adelės vardu už nuostabius Kimocius, ypatingai už balandėlę Meilę. Būtnai norėsime įsigyti ir likusius žaisliukus. Kadangi jie labai patiko Adelei, tai rekomendavau užsakyti juos ir Kauno Jono ir Petro Vileišių mokyklos darželio grupėms. Sėkmės Jums.