0

Jūsų prekių krepšelis tuščias

Created with Sketch.
  • Kimochis Lipšniakojė Kimochis Lipšniakojė

Kimochis™ LIPŠNIAKOJĖ

Parašykite pirmąjį atsiliepimą apie šį produktą čia

Prekės kodas: Kimochis-2024

44,95 €

Pristatysime per 1 - 2 d.d.

Kimochis™Lipšniakojė  linksmai ir patogiai padės jūsų vaiklui išmokti gerbti kitų ribas, būti artimu draugu ir tuo pačiu neužgožti kitų. Jums leis atpažinti, kai vaikas kvailioja, o tuo metu reiktų būti rimtesniam, kaip nusivylimą pavesrti pozityvumu ir linksmumu.

Lipšniakojė mokosi šių patarlių – „smagu tol, kol smagu visiems“, „yra metas kvailioti ir metas būti rimtu“, bei ženklo „ne dabar“.

Maudyklos gyventoja Lipšniakojė – miela ir jausminga būtybė. Ji visada šypsosi, nori apsikabinti, neatsisako padėti, tačiau kartais neįvertina savo jausmų bei draugiškumo stiprumo ir taip užgožia kitus. Nors ši aštuonių kojų savininkė yra puiki draugė ir visada siekia gero, jai reikia mokytis gerbti kitų ribas. Lipšniakojė labai mėgsta kramtomąją gumą ir puikiai skambina metalofonu!  Ypatinga savybė: Lipšniakojė turi daug švelnių ir meilių kojyčių.

Prekės šiuo metu sandėlyje nėra

Kaip žaisti

Video su signalu - „ne dabar“ - kai vaikai pertraukinėja:

Įgūdis

Emocinis intelektas

Viduje

Lipšniakojės rinkinį sudaro pliušinis žaislas 3 jausmų pagalvėlės (Laiminga, Paika ir Nusivylusi), kurias galima sudėti į kišenėlę Lipšniakojės šypsenoje. 48-ių puslapių Jausmų Knygelėje pateikti patarimai tėvams bei žaidimai su Kimočiais.

Amžius

nuo 3 metų

Žaidėjų skaičius

2+