0

Jūsų prekių krepšelis tuščias

Created with Sketch.
  • Kimochis Katė Kimochis Katė
  • Kimochis Katė Kimochis Katė

Kimochis™ KATĖ

Parašykite pirmąjį atsiliepimą apie šį produktą čia

Prekės kodas: Kimochis-2031

44,95 €

Pristatysime per 1 - 2 d.d.

Kimochis™Katė linksmai ir patogiai padės jūsų vaiklui ugdyti lyderio savybes, vis drąsiau prisiimti atsakomybę ir būti draugišku su draugais. Jums leis pastebėti ir paskatinti vaiko smalsumą ir domėjimąsi naujais dalykais, suvaldyti kaprizingas nuotaikas ir "ožiukus;)". Vyšnioje gyvenanti Katė žino ko, kada ir kodėl nori. Ji moka įtikinti. Kai ji ką nors nusprendžia, jos niekas nesustabdys. Jei reikia lyderio, katė juo ir taps. Nors kartais atrodo dygi it ežys, iš tiesų ji švelni ir minkštaširdė, mėgsta šiltą pieną ir migdolinius sausainukus. Tiesa, įprotis nurodinėti pridaro ir problemų, sukelia ginčus ar net kačių peštynes! O tai gali sužeisti jausmus. Todėl dažnai tenka naudoti pleistrus ir bandyti viską pradėti iš naujo. Beje, Katei labai patinka pleistrai. Juk jie reiškia, kad žaizda jau gyja! Ypatinga savybė: Pleistriukų rinkinys žaizdoms gydyti;)

Prekės šiuo metu sandėlyje nėra

Kaip žaisti

Kimočių šalyje nutiko netikėtas įvykis – Kimočiai susipyko! Suvaidiname labai tiksliai, kas pastūmė, kas užgriuvo, kaip garsiai šaukė ar net kaip piktai kalbėjo. Bandome suprasti, kas gi nutiko, ką reikėtų daryti kitaip. Vėl vaidiname ir pamokome Kimočius tinkamo ramaus tono, ramios kūno kalbos ir padedančių žodžių. Dažnai prisimename ir aptariame, ko Kimočiai mokėsi, ir kaip jiems pasisekė susitarti taikiai.

Įgūdis

Emocinis intelektas

Viduje

Katės rinkinį sudaro pliušinis žaislas 3 jausmų pagalvėlės (Laiminga, Smalsi ir Kaprizinga) kurias galima sudėti į kišenėlę ant Katės pilvelio. 48-ių puslapių Jausmų Knygelėje pateikti patarimai tėvams bei žaidimai su Kimočiais.

Amžius

Amžius nenurodytas

Žaidėjų skaičius

2+