0

Jūsų prekių krepšelis tuščias

Created with Sketch.
  • Kimochis™ DOBILĖLIS-Kimochis-2161 Kimochis™ DOBILĖLIS-Kimochis-2161

Kimochis™ DOBILĖLIS

Parašykite pirmąjį atsiliepimą apie šį produktą čia

Prekės kodas: Kimochis-2161

45,98 €

Pristatysime per 1 - 2 d.d.

Kimochis™Dobilėlis linksmai ir patogiai padės jūsų vaikui. Jums leis padėti vaikui kuo dažniau. Ar norėtumėte apie emocijas išmokti kalbėti linksmai ir patogiai? Ar norėtumėte padėti savo vaikui išmokti susikaupti, nebūti nuolat išsiblaškiusiu užuomarša, susidoroti su nesėkmėmis, į viską žvelgti su jumoru. Dobilėlis yra personažas, ugdantis vaikų atsparumą, atvirumą, optimizmą, koncentraciją, rūpestingumą, atsakomybę. Dobilėlis gali pramiegoti, pavėluoti į autobusą ar užmiršti tavo gimtadienį, tačiau jo ketinimai visuomet patys geriausi. Užuomarša, šiek tiek nerūpestingas, bet visuomet geras Dobilėlis – tai keturlapis draugas, kuriam, deja, ne visuomet sekasi. Dobilėlis yra laimingas, tačiau jam ne visada šypsosi sėkmė. Sunkiausia Dobilėliui – nepamiršti pasiimti laimę nešančios boružėlės Rytės, nes su ja sėkmė garantuota! Dobilėlis be galo mėgsta juokauti. Jis turi puikų humoro jausmą ir stengiasi prajuokinti kitus, tačiau kartais jis tik bando taip paslėpti tikruosius savo jausmus. Kai reikalai nesiklosto, kaip Dobilėlis tikisi, o taip atsitinka, deja, gan dažnai, Dobilėlio optimizmas virsta nusivylimu. Tačiau optimistas Dobilėlis visuomet geba suimti save į rankas ir sau priminti, kad net jei ir nesiseka, vis tiek turi siekti tikslo. Ypatinga savybė: Laimę nešanti boružėlė Rytė. Skirta vaikams nuo 3 metų.

Prekės šiuo metu sandėlyje nėra

Kaip žaisti

Kimočių šalyje nutiko netikėtas įvykis – Kimočiai susipyko! Suvaidiname labai tiksliai, kas pastūmė, kas užgriuvo, kaip garsiai šaukė ar net kaip piktai kalbėjo. Bandome suprasti, kas gi nutiko, ką reikėtų daryti kitaip. Vėl vaidiname ir pamokome Kimočius tinkamo ramaus tono, ramios kūno kalbos ir padedančių žodžių. Dažnai prisimename ir aptariame, ko Kimočiai mokėsi, ir kaip jiems pasisekė susitarti taikiai.

Įgūdis

Emocinis intelektas

Viduje

Dobilėlio rinkinyje yra didelis pliušinis žaislas, 3 jausmų pagalvėlės (Laimingas, Optimistiškas ir Nusivylęs), kurias galima sudėti į kišenėlę ant Dobilėlio pilvelio, 48-ių puslapių Jausmų Knygelėje (anglų kalba) pateikti patarimai tėvams bei žaidimai su

Amžius

Nuo 3 metų

Žaidėjų skaičius

2+