0

Jūsų prekių krepšelis tuščias

Created with Sketch.
  • Balandė Meilė Balandė Meilė
  • Kimochis Balandė Kimochis Balandė
  • Kimochis Balandė Meilė Kimochis Balandė Meilė

Kimochis™ BALANDĖ MEILĖ

Parašykite pirmąjį atsiliepimą apie šį produktą čia

Prekės kodas: Kimochis-2116

44,95 €

Pristatysime per 1 - 2 d.d.

Balandė Meilė galėtų būti visų kimočių mama. Ji miela, rūpestinga ir pašalina visus nesklandumus. Japoniško klevo viršūnėje gyvenanti Balandė visuomet priglaus, apkabins, pakvies į savo lizdą, kuriame yra čiuožykla, ir dar pavaišins sveikuoliškais užkandžiais. Balandė Meilė yra rami ir išmintinga, domisi psichologija. Jai sekasi spręsti sunkius klausimus, nes ji moka išklausyti. Tiesa, kartais ir jos kantrybė išsenka – kai padėtis tampa nebevaldoma, ji sušvilpia ir bando atkurti darną. Balandė Meilė žino, kad sunku visus pamaloninti, tačiau ji vis tiek nuliūsta, kai mato, kad kažkas yra apviltas ir nusiminęs.

Prekės šiuo metu sandėlyje nėra

Kaip žaisti

Kimočių šalyje nutiko netikėtas įvykis – Kimočiai susipyko! Suvaidiname labai tiksliai, kas pastūmė, kas užgriuvo, kaip garsiai šaukė ar net kaip piktai kalbėjo. Bandome suprasti, kas gi nutiko, ką reikėtų daryti kitaip. Vėl vaidiname ir pamokome Kimočius tinkamo ramaus tono, ramios kūno kalbos ir padedančių žodžių. Dažnai prisimename ir aptariame, ko Kimočiai mokėsi, ir kaip jiems pasisekė susitarti taikiai.

Įgūdis

Emocinis intelektas

Viduje

Balandės Meilės rinkinyje didelis pliušinis žaislas 3 jausmų pagalvėlės (Laiminga, Išdidi ir Viltinga) ir maža Balandėlė, kurias galima sudėti į kišenėlės po globėjiškais Balandės Meilės sparnais. 48-ių puslapių Jausmų Knygelėje pateikti patarimai t

Amžius

Amžius nenurodytas

Žaidėjų skaičius

2+