0

Jūsų prekių krepšelis tuščias

Created with Sketch.
 • HAMA midi karoliukų rinkinys - papuošalas - apyrankė HAMA midi karoliukų rinkinys - papuošalas - apyrankė
 • HAMA midi karoliukų rinkinys - papuošalai - pakuotė HAMA midi karoliukų rinkinys - papuošalai - pakuotė
 • HAMA midi karoliukų rinkinys - papuošalai - pakabukas HAMA midi karoliukų rinkinys - papuošalai - pakabukas

HAMA midi karoliukų rinkinys - papuošalai

Prekės kodas: HAMA3228

9,95 €
100 1 100 0

Pristatysime per 1 - 2 d.d.

Kas lavina smulkiąją motoriką, padeda išmokti skaičiuoti, aštrina žvilgsnį, moko atskirti spalvas ir atspalvius, ugdo kūrybingumą ir supažindina su geometrinėmis formomis? Čia visko tiek daug, kad sunku patikėti, jog atsakymas slypi vienoje pakuotėje. Bet taip yra – vis daugiau pasaulio vaikų lavina šiuos ir kitus įgūdžius su laimingiausioje pasaulio šalyje Danijoje sukurtomis HAMA. Vaikai net neįtaria, kad tuo metu ne tik žaidžia. O jų ugdytojai turi labai kokybišką priemonę. Pasipuoškite išskirtiniais papuošalais, sukurkite vienetinį raktų pakabuką. Taip, taip, tai pavyks su šiuo karoliukų rinkiniu.

Prekės šiuo metu sandėlyje nėra

Kaip žaisti

Dėliokite karoliukus ant lentelės tol, kol pasieksite norimą rezultatą. Uždenkite sudėliotą kūrinį lyginimo popieriumi ir atidžiai laikykitės atitinkamo dydžio karoliukų lyginimo nurodymų. Palaukite keletą minučių, kol karoliukai atvės ir sudėtą kūrinį nuimkite nuo lentelės. Žaiskite, puoškite langus, dovanokite...

Įgūdis

 • Kūrybingumas
 • Dėmesio koncentravimas
 • Atkaklumas

Viduje

2500 Midi karoliukai, 1 didelis karoliukas, 1 didelė dėliojimo lentelė, 2 skirtingos virvelės, instrukcijų knygelė (EN), spalvotas dizainų gidas, popierius lyginimui.

Amžius

Nuo 5 metų

Žaidėjų skaičius

1+

Klientų įvertinimai

 1. Fainas kurybinis zaidimas Violeta 2020-02-17
  Įvertinimas

  Labai geras lavinti smulkiajai motorikai ir kurybiskumai, raktu pakabukus turi jau visa seimyna, o dar daug karoliuku liko kitiems darbeliams!

Jums taip pat gali patikti