0

Jūsų prekių krepšelis tuščias

Created with Sketch.
 • Didysis HAMA midi karoliukų rinkinys grupei-HAMA3096 Didysis HAMA midi karoliukų rinkinys grupei-HAMA3096
 • Didysis HAMA midi karoliukų rinkinys grupei-HAMA3096 Didysis HAMA midi karoliukų rinkinys grupei-HAMA3096

Didysis HAMA midi karoliukų rinkinys grupei

Prekės kodas: HAMA3096

59,94 €
100 2 100 0

Pristatysime per 1 - 2 d.d.

Kas lavina smulkiąją motoriką, padeda išmokti skaičiuoti, aštrina žvilgsnį, moko atskirti spalvas ir atspalvius, ugdo kūrybingumą ir supažindina su geometrinėmis formomis? Čia visko tiek daug, kad sunku patikėti, jog atsakymas slypi vienoje pakuotėje. Bet taip yra – vis daugiau pasaulio vaikų lavina šiuos ir kitus įgūdžius su laimingiausioje pasaulio šalyje Danijoje sukurtomis HAMA. Vaikai net neįtaria, kad tuo metu ne tik žaidžia. O jų ugdytojai turi labai kokybišką priemonę. Šiame rinkinyje Ateities Herojai ras net 21 lentelę. (mažas kvadratas, mažas šešiakampis, širdelė, princesė, žvaigždė, žirgas, šuo, drugelis, gėlė, delfinas, mašina, jūrų arkliukas, drambliukas, papūga, ponis, dinozauras, varlytė, pingviniukas, mažas šuniukas, gėlytė, maža princesė)

Kaip žaisti

Dėliokite karoliukus ant lentelės tol, kol pasieksite norimą rezultatą. Uždenkite sudėliotą kūrinį lyginimo popieriumi ir atidžiai laikykitės atitinkamo dydžio karoliukų lyginimo nurodymų. Palaukite keletą minučių, kol karoliukai atvės ir sudėtą kūrinį nuimkite nuo lentelės. Žaiskite, puoškite langus, dovanokite...

Įgūdis

 • Kūrybingumas
 • Dėmesio koncentravimas
 • Atkaklumas

Viduje

21000 karoliukų, 21 dėliojimo lentelė, spalvotas bukletas su raštais, instrukcijų knygelė (EN), popierius lyginimui. Viskas supakuota kompaktiškame lagaminėlyje.

Amžius

Nuo 5 metų

Žaidėjų skaičius

1+

Klientų įvertinimai

 1. Labai fainas Sabina B 2020-04-08
  Įvertinimas

  Labai fainas rinkinys, pirkau savo vaikuciams 3 ir 4 metuku, jiems labai patiko :) be to kartu ir teveliai zaidzia delioja herojus!!!!tikrai džiaugiamės, isigiję šią mozaika:)

 2. Puikus žaidimas Jurgita 2019-12-27
  Įvertinimas

  Labai patiko ir mano septynmečiui sūnui ir penkiametei dukrai. Super žaidimas!