0

Jūsų prekių krepšelis tuščias

Created with Sketch.
  • Didelis HAMA MAXI karoliukų rinkinys - pakuote Didelis HAMA MAXI karoliukų rinkinys - pakuote
  • Suniukas iš HAMA MAXI karoliukų rinkinio Suniukas iš HAMA MAXI karoliukų rinkinio
  • Žuvytė iš HAMA MAXI karoliukų rinkinio Žuvytė iš HAMA MAXI karoliukų rinkinio

Didelis HAMA MAXI karoliukų rinkinys

Parašykite pirmąjį atsiliepimą apie šį produktą čia

Prekės kodas: HAMA8712

18,95 €

Pristatysime per 1 - 2 d.d.

Kas lavina smulkiąją motoriką, padeda išmokti skaičiuoti, aštrina žvilgsnį, moko atskirti spalvas ir atspalvius, ugdo kūrybingumą ir supažindina su geometrinėmis formomis? Čia visko tiek daug, kad sunku patikėti, jog atsakymas slypi vienoje pakuotėje. Bet taip yra – vis daugiau pasaulio vaikų lavina šiuos ir kitus įgūdžius su laimingiausioje pasaulio šalyje Danijoje sukurtomis HAMA. Vaikai net neįtaria, kad tuo metu ne tik žaidžia. O jų ugdytojai turi labai kokybišką priemonę. Mažasis Ateities Herojus bus kupinas džiaugsmo laikydamas savo kūrinį.

Prekės šiuo metu sandėlyje nėra

Kaip žaisti

Dėliokite karoliukus ant lentelės tol, kol pasieksite norimą rezultatą. Uždenkite sudėliotą kūrinį lyginimo popieriumi ir atidžiai laikykitės atitinkamo dydžio karoliukų lyginimo nurodymų. Palaukite keletą minučių, kol karoliukai atvės ir sudėtą kūrinį nuimkite nuo lentelės. Žaiskite, puoškite langus, dovanokite...

Įgūdis

  • Kūrybingumas
  • Dėmesio koncentravimas
  • Atkaklumas

Viduje

900 karoliukų, 2 dėliojimo lenteles (šuo ir skritulys), 3 formelių stovai, spalvotus trafaretinius paveikslėlius, instrukcijų knygelę, popierių lyginimui.

Amžius

nuo 3 metų

Žaidėjų skaičius

1+
Jums taip pat gali patikti