0

Jūsų prekių krepšelis tuščias

Created with Sketch.

Hama

logo
Šalis: Danija

Įmonės pradžia siekia dar 1961-uosius, tačiau didžiausias jos augimas įvyko 1971-aisiais, išleidus pirmąjį kūrybinį mini karoliukų rinkinį. Todėl nenuostabu, jog Hama įmonė save apibūdina kaip kompanija, kuriančia kūrybiškus žaidimus augantiems vaikams. Patys pagrindiniai sugebėjimai išsivysto per pirmuosius keletą gyvenimo metų: vaikai išmoksta atskirti spalvas, sugriebti mažus objektus, atskirti vienas formas nuo kitų, suprasti kiekio idėją ir panašiai.
Hama žaislai suteikia net ir patiems mažiausiems smagų kūrybinį iššūkį. Įmonės produktai yra adaptuoti sekti vaikų vystymąsi, pradedant nuo kūdikių ir jų pastangų kontroliuoti motorinius įgūdžius. Tuomet, vaikui augant, Hama produktai po truputį pereina nuo mokomųjų žaislų prie kūrybinių užsiėmimų. Įmonės kuriami žaislai padeda vaikams ir paruošia juos mokyklai - smagūs žaidimai leidžia eksperimentuoti ir supažindina su simboliais, kalba bei raidėmis, todėl vaikai turi galimybę mokytis žaisdami.
Hama sugeba sustiprinti vaikų fizinius ir mentalinius įgūdžius tokiu būdu, jog jie niekada nesusimąsto iš tiesų besimokantys, o ne tiesiog smagiai ir įdomiai žaidžiantys.
Filtruoti
Rūšiuoti didėjančia tvarka

Prekės nuo 1 iki 36 iš 72

  1. 1
  2. 2
Rūšiuoti didėjančia tvarka

Prekės nuo 1 iki 36 iš 72

  1. 1
  2. 2