0

Jūsų prekių krepšelis tuščias

Created with Sketch.
 • Squigz (50vnt) čiuptukai Squigz (50vnt) čiuptukai
 • Squigz (50vnt) čiuptukai Squigz (50vnt) čiuptukai

Squigz (50vnt) čiuptukai

Prekės kodas: FA088-2

46,95 €
100 3 100 0

Pristatysime per 1 - 2 d.d.

Squigz – linksmi lipšniukai! Squigz yra vienas iš smagiausių konstruktorių – visada pasiruošęs žaismingiems eksperimentams, nepaklūstantiems gravitacijos dėsniams – limpa prie vonios sienų, langų, mokyklos stalų, netgi prie kompiuterio. O svarbiausia nepalieka jokių pėdsakų;) Squigz nauja rūšis konstruktorių, kurie lankstūs, lipnūs ir prilipdo visus prie kūrybiškumo. Kai čiuptukai sukimba, reikia šiek tiek patraukti ir jie atlimpa skleisdami smagu Popsėjimo garsą. Jūsų rankos ir ausytės tiesiog pamils šį popsėjimo skleidžiamą garsą.

Kaip žaisti

Sujunk du Squigz čiuptukus ir tegu prasideda lipšnybės! Junkite vieną su kitu ar tiesiog prie lygaus ir švaraus paviršiaus. Kai čiuptukai sukimba, reikia šiek tiek patraukti ir jie atlimpa skleisdami smagų Popsėjimo garsą.

Įgūdis

 • Kūrybingumas
 • Fizinis aktyvumas

Viduje

Pakuotėje rasite nuostabių spalvingų išdykusių 50 lipšniukų

Amžius

nuo 3 metų

Žaidėjų skaičius

1+

Klientų įvertinimai

 1. Labai geras Rūta 2020-07-17
  Įvertinimas

  Labai mielas ir geras žaidimas. Daugiau taikėme 3 m. vaikučiui, bet pasirodo, kad ir penkiametis broliukas su didžiausiu džiaugsmu žaidė. Kur buvę, kur nebuvę, abu vis čiuptukus pasiėmę kažką konstruoja. Labai geras įpakavimas, tvarkingai viskas susideda. Brangoka, bet vaikams tikrai suteikia daug džiaugsmo.

 2. Čiupukai Agnė 2020-05-22
  Įvertinimas

  Tai nešiaip čiupukai. Tai super čiupukai!
  kažka savyje turi tokio, kad sudomina. O jau prisilipinę visko. Ir štangų sunkumamsm kilnoti, ir kosminiu laivų ir pab aisų ir animacinių veikėjų.
  Čiupukai ir tėtį su mama vaidina. O pakuotė kartais virsta į skafandrą su plaukais ir nosimis ir ausimis ar į kosminį laivą.
  Labai džiaugiuosi atradusi šiuos žaislus, labai geri vaizduotės draugai ir skirtingai nuo kokių gatavų kinietišių plastmasiukų - nepabosta. Kitą dieną jau kita paskirtis sugalvota ir vėl žaidžiam.

 3. Smagus! Natalija 2019-12-22
  Įvertinimas

  Pirkau dovanu ir zinau, kad trimeciui labai patiko. Be to, tikrai saunus ipakavimas.

Jums taip pat gali patikti