0

Jūsų prekių krepšelis tuščias

Created with Sketch.
 • Djeco 1234 medinė skaičiavimo dėlionė Djeco 1234 medinė skaičiavimo dėlionė
 • Djeco 1234 medinė skaičiavimo dėlionė Djeco 1234 medinė skaičiavimo dėlionė

Djeco 1234 medinė skaičiavimo dėlionė

Prekės kodas: DJ06203

12,95 €
90 2 100 0

Pristatysime per 1 - 2 d.d.

Šis „Djeco“ medinis dėliojimo ir skaičiavimo žaidimas yra tvirtas, spalvingas ir malonus liesti, todėl lengvai sudomins jaunuosius Ateities Herojus. Paprastas palaipsniui dedamas galvosūkis turi medinį pagrindą su 1, 2, 3 ir 4 pagaliukais. Šis linksmas ir spalvingas medinis žaislas supažindinis ir padės jūsų mažyliui įtvirtinti pirmuosius keturis skaičius, formas bei spalvas. "Djeco“ medinė dėlionė 1234 yra gražaus dizaino ir puikiai tinka mažoms rankoms. Įkvėpta Montessori pedagogikos, ji lavins jūsų vaikučio rankų ir akių koordinavimą, formų atpažinimą bei smulkiąją motoriką.

Kaip žaisti

Vaikai atsirenka ir sudeda 1, 2, 3 ir 4 skylučių formas - apskritimo, pusiau apskritimo, trikampio ir kvadrato. Taigi pirmiausia deda formas su viena skylute ant pagaliuko. Tada su dviem, trimis ir keturiomis.

Įgūdis

 • Dėmesio koncentravimas
 • Fizinis aktyvumas

Viduje

Medinis pagrindas ir 8 medinės spalvotos dalys

Amžius

Nuo 18 mėn.

Žaidėjų skaičius

1+

Klientų įvertinimai

 1. Atsiliepimas Gintarė 2021-02-02
  Įvertinimas

  Įsigijome šiek tiek anksčiau (11 mėn.) nei nurodytas amžius, naudojimui į ateitį. Bet jau dabar įdomu čiupinėti, nuiminėti. Kokybiškas gaminys. Žaisti tik su priežiūra, nes skylutėse stringa pirštai.

 2. Spalvotos figūrėlės vaizduotei H. 2020-10-01
  Įvertinimas

  Skaičiuoti dar kiek anksti, tačiau spalvotos figūrėlės dažnai rankytėse - patrauklios spalvos ir formos, gero dydžio, į skylutes telpa pirštelis, o mažieji vis sugalvoja kaip jas pritaikyti, tai pastatyti ant briaunos, tai sukrauti į bokštelį, tai pritaikyti prie kitų žaislų. Daug džiaugsmo teikia pirmosios sėkmės užmauti figūras ant kuoliukų (vaikai keliais mėnesiais jaunesni, nei nurodyta ant pakuotės).

Jums taip pat gali patikti