0

Jūsų prekių krepšelis tuščias

Created with Sketch.
  • Knyga "Ką daryti susidūrus su problema?"-AM7134 Knyga "Ką daryti susidūrus su problema?"-AM7134
  • Knyga "Ką daryti susidūrus su problema?"-AM7134 Knyga "Ką daryti susidūrus su problema?"-AM7134

Knyga "Ką daryti susidūrus su problema?"

Prekės kodas: AM7134

7,16 €
100 1 100 0

Pristatysime per 1 - 2 d.d.

Ar žinojai, kad kiekvienoje problemoje slypi galimybė? „New York Times“ bestseleriu tapusi knyga ragina neišsigąsti susidūrus su kliūtimi, nebėgti, nesislapstyti, o pažvelgti jai tiesiai į akis. Pasirinkę lengviausią kelią – vengti problemos, ne tik jos neatsikratome, bet ir padedame jai augti, kol vieną dieną ji tampa nepakeliamai sunki. Tai supratęs knygos herojus stoja į akistatą su jam ramybės neduodančia problema ir atranda kažką netikėto, vertingo ir gražaus. Jo problema nėra tokia didelė ir baugi, kaip atrodė iš pradžių, be to, joje slypi galimybė! Galimybė išmokti ir tobulėti.

Įkvepianti šios knygos žinia – viena svarbiausių, kurią turime perduoti savo vaikams, siekdami, kad jie būtų laimingi, sąmoningi, nebijotų imtis atsakomybės ir nuverstų kalnus. Tai istorija, skirta ir mums, suaugusiesiems, kartais pamirštantiems šią paprastą, tačiau gyvybiškai svarbią tiesą.

Autorius: Kobi Yamada

Prekės šiuo metu sandėlyje nėra

Kaip žaisti

Ištrauka iš Šeimosgidas.lt: "Vakaras, tradicija prieš miegą skaityti pasaką ir aš neatsiklaususi „O ką šiandien skaitom?“ pasiimu leidyklos „Apkabink mėnulį“ išleistą Kobi Yamada knygą „Ką daryti, susidūrus su problema?“. Stipru, galvoju, po dviejų puslapių būsiu pasiūsta ieškoti ko nors su meškiukais ar kačiukais. Puslapis, du, penki, o dukros išsižiojusios klauso. Kalbamės, kas yra problema, kokios būna, kada ir kaip mus užklumpa ir svarbiausia – ką darome?"

Įgūdis

  • Kūrybingumas
  • Atkaklumas

Viduje

Kietas viršelis, 36 psl

Amžius

Vaikams nuo 4 metų

Žaidėjų skaičius

1+

Klientų įvertinimai

  1. * Akvilė 2019-07-31
    Įvertinimas

    Knyga, kuri man praverčia asmeniniame gyvenime susidūrus su sunkumais ir darbe konsultuojant vaikus! Trumpa, aiški kalba, vaizdžios iliustracijos. Žadina kūrybinę savastį, konstruktyvius samprotavimus!

Jums taip pat gali patikti