0

Jūsų prekių krepšelis tuščias

Created with Sketch.
 • Kosmos mokslinis rinkinys Vėjo jėgainė 4.0 Kosmos mokslinis rinkinys Vėjo jėgainė 4.0
 • Kosmos mokslinis rinkinys Vėjo jėgainė 4.0 Kosmos mokslinis rinkinys Vėjo jėgainė 4.0
 • Kosmos mokslinis rinkinys Vėjo jėgainė 4.0 Kosmos mokslinis rinkinys Vėjo jėgainė 4.0

Kosmos mokslinis rinkinys Vėjo jėgainė 4.0

Prekės kodas: KS627929

37,95 €
100 1 100 0

Pristatysime per 1 - 2 d.d.

Vėjo jėgainė 4.0 - tai KOSMOS ketvirtosios kartos vėjo turbinos rinkinys! Vėjas yra vienas iš daugiausiai žadančių šiuo metu prieinamų švarios ir atsinaujinančios energijos šaltinių. Su šiuo rinkiniu galite sukonstruoti tikrovišką vėjo turbiną, turinčią elektros generatorių ir reguliuojamas rotoriaus mentes, suprojektuotas su sudėtingais aerodinaminiais linkiais, dėl kurių turbina atrodo ir veikia taip pat kaip tikrų šiuolaikinių vėjo turbinų mentės. Baigę konstruoti galite atlikti eksperimentus bei optimizuoti turbinos darbą pakoreguodami menčių kampą. Pabandykite atrasti, kaip panaudoti vėjo turbiną norint įžiebti LED lemputę bei įkrauti įkraunamą bateriją. Konvertuokite generatorių į elektrinį motorą ir sukonstruokite mažą elektrinę mašinėlę, pademonstruosiančią realų sukauptos elektros energijos panaudojimo būdą. Spalvotas, 32 puslapių gidas pateikia iliustruotas instrukcijas ir mokslinę informaciją, apimančią skirtingus vėjų turbinų ir vėjų malūnų tipus, šios technologijos istoriją ir tai, kaip vėjo energija gali būti panaudota energija aprūpinti namus ir elektrines mašinas.

Kaip žaisti

Sukonstruokite tikrovišką vėjo turbiną, turinčią elektros generatorių ir reguliuojamas rotoriaus mentes, o tuomet atlikite eksperimentus bei optimizuokite turbinos darbą pakoreguodami menčių kampą ir atraskite, kaip panaudoti vėjo turbiną norint įžiebti LED lemputę bei įkrauti įkraunamą bateriją.

Įgūdis

 • Dėmesio koncentravimas
 • Kritinis mąstymas
 • Atkaklumas

Viduje

38 detalės, kurių prireiks vėjo turbinai sukonstruoti ir penkiems eksperimentams su ja atlikti, 32 puslapių, spalvingai iliustruotas instrukcijų gidas su moksline informacija ir paaiškinimais (EN). Papildomai prireiks (rinkinyje nėra) 1 AA įkraunamos bate

Amžius

Nuo 8 metų

Žaidėjų skaičius

1

Klientų įvertinimai

 1. Puiki dovana Jolanta 2023-04-14
  Įvertinimas

  Pirkau dovanų 10 m vaikui, liko patenkintas, puikus edukacinis žaislas, tiek jam tiek tėvams įdomu

Jums taip pat gali patikti