0

Jūsų prekių krepšelis tuščias

Created with Sketch.
 • Emocijų bokštas (klausimų kortelės su medinėmis kaladėlėmis) mažas-PKG23 Emocijų bokštas (klausimų kortelės su medinėmis kaladėlėmis) mažas-PKG23

Emocijų bokštas (klausimų kortelės su medinėmis kaladėlėmis) mažas

Prekės kodas: PKG23

24,95 €
100 1 100 0

Pristatysime per 1 - 2 d.d.

Tai interaktyvus būdas paskatinti vaiko atvirumą. Čia rasite daug klausimų, skatinančių vaiką diskutuoti, pasisakyti, pasidalinti, išklausyti bendraamžį ir taip pastatyti kuo aukštesnį bendravimo bokštą.

Kaip žaisti

Tai medinių kaladėlių bokštas, kuris statomas vis ištraukiant kaladėles iš apačios ir uždedant ant jo viršaus. Žaidėjų tikslas - jo nenugriauti. Tačiau tai ne šiaip sau bokštas, jo kiekviena kaladėlė turi numerį, kuris sutampa su kortelėse pateiktais klausimais. Kad žaidėjas galėtų statyti bokštą, turi atsakyti į pateiktą klausimą.

Įgūdis

 • Emocinis Intelektas
 • Komunikabilumas

Viduje

Rinkinį sudaro: medinių kaladėlių bokštas ir keičiamos 3 temų kortelių rinkiniai: bendravimas, jausmai, verybės.

Amžius

Vaikams nuo 10 metų

Žaidėjų skaičius

2+

Klientų įvertinimai

 1. Žaidimai Asta 2019-02-12
  Įvertinimas

  Ačiū už puikius edukacinius žaidimus. Parodoje „Mokykla“ įsigijau Bendravimo bokštą su kortelėmis. Internetu pirkau Emocijų bokštą.
  Mokykloje klasės valandėlių metu, per būrelį „Žaidimų terapija" su pradinių klasių mokiniais mokomės įvardyti ir išreikšti savo emocijas, išklausyti kitus, suprasti kitų nuotaikas, valdyti impulsus, kontroliuoti save, kai pykstame, laikytis susitarimų, įsijausti, veikti komandoje, analizuojame įvairias situacijas, aptariame problemas, dalijamės įspūdžiais. Edukaciniai stalo žaidimai – Bendravimo ir Emocijų bokštai – mums padeda lengviau, tikslingiau, įdomiau ugdytis emocinę–socialinę kompetencijas.
  Pagarbiai Asta Sakalienė
  Panevėžio „Vilties" progimnazija