0

Jūsų prekių krepšelis tuščias

Created with Sketch.
  • Dixit Odisėja žaidimas Dixit Odisėja žaidimas

Dixit Odisėja žaidimas

Parašykite pirmąjį atsiliepimą apie šį produktą čia

Prekės kodas: KB60275

29,95 €

Pristatysime per 1 - 2 d.d.

Dar daugiau fantazijos, dar daugiau malonumo…Naujas DIXIT serijos žaidimas su naujomis, dar spalvingesnėmis ir įspūdingomis, gražiomis lyg atvirutės, žaidimo kortelėmis. Taip pat ir naujos taisyklės, komandinio DIXIT variacija, bei pats pačiausias ir maloniausias dalykas — dabar net 12 ilgaausių zuikučių gali šuoliuoti žaidimo lenta.

Prekės šiuo metu sandėlyje nėra

Kaip žaisti

Kiekvienas žaidėjas savo ėjimo metu tampa pasakotoju, kuris likusiems žaidėjams pasako žodį ar frazę, padainuoja ar suvaidina kažką, kas susiję su rankoje laikoma korta. Tada pasakotojo korta grąžinama į kaladę, kuri sumaišoma. Kitiems žaidėjams padalinama po 6 kortas, iš kurių jiems tenka pasirinkti vieną, kuri labiausiai nusako tai, ką tik papasakojo ar pavaizdavo pasakotojas. Vėliau visi balsuoja už pasirinktus paveiksliukus, kol galiausiai pasakotojas atverčia savąjį paveikslėlį. Priklausomai nuo to, ar siužetas buvo atspėtas ar ne, pasakotojas ir (arba) kiti žaidėjai gauna taškų. Laimi daugiausiai taškų surinkęs žaidėjas.

Įgūdis

  • Bendradarbiavimas
  • Kūrybingumas

Viduje

Žaidime rasi įspūdingas, dar niekur neregėtas 84 kortas, naujas balsavimo lenteles, dar daugiau zuikučių, naujos taisyklės ir komandinio žaidimo variacijos. Dėžėje rasite 3 atskirus skyrelius sutalpinti visas savo turimas Dixit korteles iš visų buvusių ve

Amžius

Nuo 8 metų

Žaidėjų skaičius

3-12
Jums taip pat gali patikti